İ5 4670K ve GTX 960 Tabanlı Sisteme Yosemite Kurulur Mu ?

İlker Uzunboy

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İslemci: i5-4670k
Anakart: ASUS H81M-PLUS
RAM: GSKILL RipjawsX 8GB 1600MHz CL9
HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200RPM
Kasa: Zalman Z3 Plus
PSU: Zalman ZM600-LX 80Plus
GPU: MSI GTX960

Evet arkadaşlar sistem yaza kadar elimde, bu bilgisayara sorunsuz Yosemite kurulumu gerçekleştirebilir miyim?

Ben bir sıkıntı göremedim açıkçası fakat diğerleri de bir gelip göz atsalar daha iyi yorumlar yapılabilir, dediğim gibi sorun çıkarmaz gibi geliyor bana...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir sıkıntı göremedim açıkçası fakat diğerleri de bir gelip göz atsalar daha iyi yorumlar yapılabilir, dediğim gibi sorun çıkarmaz gibi geliyor bana...

%1500 kurulacak bir sistem toplamak istiyorum istisnasız dual boot kullanabileceğim bir sistem. :sinsi: Değiştirmemi istediğiniz bir şey varsa yazarsanız sevinirim arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mac uyumlu Haswell anakart listesi | Technopat Sosyal
- Bu anakartlardan birtanesini seçin. Bu anakartların tüm kextleri multibeast içerisinde var. En kolay kurulum yapılan anakartlardır.
Bu seçtiğim anakartı daha doğrusu tüm sistemi sağolsun @Silinen üye arkadaşım topladı. :) Ben bir tek işlemciyi ve güç kaynağını değiştirdim. Bu seçtiğim anakart fiyatının civarlarında, önerebileceğiniz bir anakart var mı? Çünkü çok marka var ve hangisini seçebileceğimi bilmiyorum. :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı