i5 4670K ve R7 240 sisteme PSU önerisi

LolitaPL

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Bilgisayarımın PSU yandığı için yeni bir PSU alacağım,

Sistemim biraz eski bir sistem bütçe olarak 500,00 TL belirledim.

Sistem bilgileri.
İşlemci: Intel i5 4670 K
Anakart: MSI Z87-G45 Gaming.
Ekran kartı: AMD R7 240.
128 GB SSD.
24" IPS monitör var.

Aklımda.
XPG Pylon 550B-BKCEU 550 Watt 80 Plus Bronze Yarı Modüler Power Supply - incehesap.com
Bu model sistemime çok mu gelir?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

Bilgisayarımın PSU yandığı için yeni bir PSU alacağım,

Sistemim biraz eski bir sistem bütçe olarak 500,00 TL belirledim.

Sistem bilgileri.
İşlemci: Intel i5 4670 K
Anakart: MSI Z87-G45 Gaming.
Ekran kartı: AMD R7 240.
128 GB SSD.
24" IPS monitör var.

Aklımda.
XPG Pylon 550B-BKCEU 550 Watt 80 Plus Bronze Yarı Modüler Power Supply - incehesap.com
Bu model sistemime çok mu gelir?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Belirttiğiniz PSU fazla gelir. Ama upgrade için iyi bir PSU alınabilir.

Çok mu gelir bilemiyorum. Ama fiyatına göre gayet iyidir, XPG Pylon tavsiye ederim:

Hocam aslında şuan ki sistemime 300watt yetiyor. 550 watt alırsam bir sıkıntı olur mu ?
Aslında ileriye dönük almak istiyorum pus u
İleriye dönük istiyorsanız XPG Pylon 550 Watt'lık modeli fazlasıyla yeterli ve ideal bu bütçede. Sisteminizi yükselttiğinizde sorun yaşamazsınız. İleride de işinize yarar yüksek olmasıyla.

İleriye dönük istiyorsanız XPG Pylon 550 Watt'lık modeli fazlasıyla yeterli ve ideal bu bütçede. Sisteminizi yükselttiğinizde sorun yaşamazsınız. İleride de işinize yarar yüksek olmasıyla.
Yorumunuz için teşekkürler. Birde 750 - 1.000 TL arası önerebileceğiniz ekran kartı var mı .

Merhaba hocam ekran kartlarından tam anlamadığım için bütçe olarak 750,00 TL kadar önerebileceğiniz başka kartlar var mı internette baktığımda sıfır olarak göremedim kartı link olarak yardımcı olursanız sevinirim.

Sat elindeki kartı Letgo'dan al bir tane temiz 750 Ti 2 kat daha fazla performans alırsın.

Geri
Yukarı