i5 4670K VGA ile hangi Mac sürümü kurulur?

Hocam zaten VGA'yı DP olarak tanımlayacağız. Tabii ilk olarak IGPU'yu tanıtıp portları kontrol etmemiz lazım, şu an eve gidiyorum bir Config hazırlayıp göndereceğim.
EFI klasörünü silin ve bu EFI ile deneyin.

Yine aynı donuyor.
Chipset uyumlu olmayabilir mi?

Hayır uyumsuzluk konusunda bir sıkıntı yok, büyük ihtimalle Nvidia sürücülerinden dolayı oluyor. Bu EFI ile deneyin.

Hayır uyumsuzluk konusunda bir sıkıntı yok, büyük ihtimalle NVIDIA sürücülerinden dolayı oluyor. Bu EFI ile deneyin.

NVIDIA web driver aktif değil multi monitor kapalı öncedende yapmaya çalıştığımda donuyordu
Ve yeni attığınız EFI ile de denediğimde yine aynı problem oluyor acaba Ethernet kexti yüklediğim için olabilir mi?

Bu config ile deneyin, ek olarak ben sizin EFI'nizle oynama yapmadım. Yeni bir EFI oluşturdum, yani Ethernet kexti ile ilgili olamaz.

Bu Config ile deneyin, ek olarak ben sizin EFI'nizle oynama yapmadım. Yeni bir EFI oluşturdum, yani Ethernet kexti ile ilgili olamaz.

Maalesef sonuç yine aynı olmayacak gibi duruyor bu şu an açtığım konu dışında iGPU tanıtmada 12.denemem sanırım.

H81M-D r 20 anakartta sadece VGA girişi mevcut.
Doğru, o zaman şöyle yapalım. iGPU'nun tanıtılmadığı config ile boot edin ve Hackintool açıp 0x4120004 veya 0x412000B Platform ID'sini seçip Konnektörler sekmesini kontrol edin. Bu sırada 2. monitörün bağlantısını kesin.

Doğru, o zaman şöyle yapalım. IGPU'nun tanıtılmadığı Config ile boot edin ve hackintool açıp 0x4120004 veya 0x412000B platform ID'sini seçip konnektörler sekmesini kontrol edin. Bu sırada 2. monitörün bağlantısını kesin.

Yamayı uygulamadan öncemi kontrol edeyim

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı