İ5 4690 GTX960'lı Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Harun YEMEZ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yazın okul bittikten sonra inşallah derslerim iyi olursa bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Sizce nasıl yorumlarınızı bekliyorum.

İyi Sosyaller

7.PNG

Site: www.sinerji.gen.tr: Sinerji Bilgisayar - TP-Link Modem ve Ağ Ürünleri - Oki Yazıcı

Konu açılmışken bir soru soracağım: Sinerji Bilgisayar güvenilir bir site midir ? Çünkü 1 aya kalmaz parça siparişi vereceğim. Sonradan boşa düşmeyelim yani.

Konu açılmışken bir soru soracağım: Sinerji Bilgisayar güvenilir bir site midir ? Çünkü 1 aya kalmaz parça siparişi vereceğim. Sonradan boşa düşmeyelim yani.
Herkes güvenli diyor. Vatan bilgisayar kadar. Bende O yüzden orayı tercih ediyorum. Fiyatlarda uygun.

Evet. Fiyatlar uygun ama en fazla 2-3 aya kadar Vatan Computer gibi olur. :D

RAM'i 1600 MHZ yap. Ekran kartını R9 285 yap. Bunları yaptığın taktirde adam edersin. Ayrıca harddisk yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'i 1600 mhz yap. Ekran kartını R9 285 yap. Bunları yaptığın taktirde adam edersin. Ayrıca harddisk yok.
Elimde 500 gb var yeterli olucaktır bana. R9 285 GTX 960'dan daha mı iyi ki ? Fiyat olarakta fazla ve + olarak ben nVidia istiyorum.

GTX 960 bence parasını haketmiyor. 679 TL'ye R9 285 almak varken neden 800 TL veresin ki. Perfonmans olarak hemen hemen aynı.

Nvidia olarak GTX 770 alabilirsin ama bütçeni biraz aşar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı