İ5 4690 ve GTX 970 Tabanlı Sisteme Monitör ve Anakart Tavsiyesi

• Konuyu başlatan BuiX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B

BuiX

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu sisteme fiyat olarak biraz daha uygun bir anakart önerir misiniz? Ayrıca sıkıntı yaratacak parça olur mu ? O.C. yapmayı düşünmüyorum. Son olarak monitörde karar kılamadım. Ne önerirsiniz ? 4000 TL'yi geçmeyecek tüm sistem. :) Teşekkürler.

kasa2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Mümkünse Z97 serisi MSI dışında başka bir marka model ürün alman. ASUS olabilir mesela. Ayrıca overclock filan yapmayacaksan soğutucu almana gerek yok. İşlemciden çıkan stock soğutucu zaten işini görecektir. Monitör ile ilgili bir önerim yok. Ben plazma TV'ye bağlı kullandığımdan uzun zamandır takip etmiyorum o sektörü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi Overclock yapmayı hiçbir şekilde düşünmüyorum.

Bence 3.600₺ gibi bir bütçeye i5 olmamış.
Ben yeterli olacağını düşünüyorum, ancak Anakartı 100-200 TL daha ucuz bir şey önerirseniz daha uygun olan işlemciyi i7-4790 ile değiştirmeyi düşünüyorum.

Yorumlar için Teşekkürler.

Mümkünse Z97 serisi MSI dışında başka bir marka model ürün alman. ASUS olabilir mesela. Ayrıca overclock filan yapmayacaksan soğutucu almana gerek yok. İşlemciden çıkan stock soğutucu zaten işini görecektir. Monitör ile ilgili bir önerim yok. Ben plazma TV'ye bağlı kullandığımdan uzun zamandır takip etmiyorum o sektörü.
Kesinlikle katılmıyorum Gaming 5 senin için en ideal karttır kardeşim. Monitöre gelincede
SAMSUNG 23.6" S24D590P GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - Vatan Bilgisayar
tavsiye ederim. Eğer 4790 alacaksan Gaming 3 alabilirsin.

Dediğim gibi Overclock yapmayı hiçbir şekilde düşünmüyorum.

Ben yeterli olacağını düşünüyorum, ancak Anakartı 100-200 TL daha ucuz bir şey önerirseniz daha uygun olan işlemciyi i7-4790 ile değiştirmeyi düşünüyorum.

Yorumlar için Teşekkürler.
O zaman H97-Pro Gamer ve İ7 4790 alın.

Kesinlikle katılmıyorum Gaming 5 senin için en ideal karttır kardeşim. Monitöre gelincede
SAMSUNG 23.6" S24D590P GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - Vatan Bilgisayar
tavsiye ederim. Eğer 4790 alacaksan Gaming 3 alabilirsin.
O zaman H97-Pro Gamer ve İ7 4790 alın.
Dediğim gibi 4000 TL yi geçmemeye özen gösteriyorum. Öneriler için teşekkür ederim, bir süre daha düşüneceğim sanırsam, ancak monitör tam olarak istediğim gibi 2xHDMI. PS4 te bağlamayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı