i5 4690 ve R9 280 GTA 5'i ultra detayda oynatır mı?

GTA 5 i Ultrada Oynatan Kasa En Az Ne kadar olur?

• Oy verenlerin toplamı
    29
A

Ahmet İnce

Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar aşağıdaki sistemle GTA 5'i ultrada açabilir miyim?
Sistemim aynen şöyle;
  • Intel Core i5 4690 Cpu
  • MSI Radeon r9 280 3G GPU
  • MSI B85M GAMER MB
  • KINGSTON HyperX 4*2Gb Ram
  • Kingston HyperX 120 GB SSD
  • Zalman Z11 Neo +800 W KASA
Şimdiden teşekkürler param ziyan olmasın diye sormak istedim bu arada 20 Mbit internet ile online oynanır mı bir yazarsanız iyi olur...

Arkadaşlar cevapları çabuk verin lütfen sistemi yeni topladım, heyecandan öleceğim yok mediumda falan anca oynarsın derseniz almayacağım 1920x1080p'de inşallah ultrada oynatır...

grand_theft_auto_gta_v_2013-wallpaper-1920x1200.jpg

GTX 970 ile tüm ayarları fullediğim zaman 25-30 FPS alıyorum. Sadece MSAA kapattığım zaman stabil 60 FPS alıyorum. Yani Ultra'dan kastınız nedir onu bir açıklayın önce.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu iyice izle. Karar vermene yardımcı olur.
Bu arada benim fikrim GTA 5 al. Elindeki ekran kartıyla 3-4 ay idare et. Bu 3-4 ay boyunca dua et dolar düşsün. 3-4 ay sonra 980Tİ veya R9 3xx serisi düzgün bi kart alır yoluna devam edersin.

Bu arada ben olayı yanlış anlamışım. Elinde bu parçalar var sandım. Şu anda alıyor ve tamamen ultra detay istiyorsan GTX 980 alman gerek. 970 ile de ultrada oynarsın fakat msaa kapatman gerekir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı