İ5 4690K GTX 970 Son Donanımlar İçin Öneriler

THIERRY HENRY

Hectopat
Yer
İstanbul / Kadıköy
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist
Önerilerinizle bugün büyük bi kısmını hallettim bilgisayarımın. Ancak son olarak psu ve işlemci soğutucu hakkında desteğe ihtiyacım var ve bütçemide oldukça zorladım. Önerilerinizi bekliyorum artık bu akşam siparişi vericem.

KASA : Zalman z12 plus (kargoda)
Anakart : MSI Z97 PC MATE (satın alındı)
İşlemci : İ5 4690K (kargoda)
Ekran Kartı : MSI NVIDIA GTX 970 (satın alındı)
HDD : 2TB WD (kargoda)
RAM : GSKILL 4X2 8GB SNIPER (satın alındı)
PSU : ?
İşlemci soğutucu : ?

• Önerilerinizle bugün büyük bi kısmını hallettim bilgisayarımın. Ancak son olarak psu ve işlemci soğutucu hakkında desteğe ihtiyacım var ve bütçemide oldukça zorladım. Önerilerinizi bekliyorum artık bu akşam siparişi vericem.

KASA : Zalman z12 plus (kargoda)
    Anakart : MSI Z97 PC MATE (satın alındı)
    İşlemci : İ5 4690K (kargoda)
    Ekran Kartı : MSI NVIDIA GTX 970 (satın alındı)
    HDD : 2TB WD (kargoda)
    RAM : GSKILL 4X2 8GB SNIPER (satın alındı)
    PSU : ?
    İşlemci soğutucu : ?
    Tam aynısını ben yazıyordum ki siz yazdınız.:) Öneriler gayet güzel, sistem de gayet güzel.

600watt bir psu işimi görecek midir? Açıkçası yeterli donanıma sahip değilim cok uzak kaldım parçalardan ve tamamen forum tavsiyesiyle topladım. Birde vatan dan sipariş vermek istemiyorum online. Yapılan yorumlar ve ups kargo kullanılması beni çok korkutuyor. Hepsiburada'dan sipariş vermek daha akıl karı geliyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı