İ5 4690K GTX 970 Son Donanımlar İçin Öneriler

Sonunda sistemi topladım. Ancak hepsiburada'dan kelek yedim. 6 gün bekletip önce kasamın paketlemede olduğunu söyleyip ardından tedarik edilemediğini söylediler. Bir daha asla ve asla hb'dan alışveriş yapmam. UZAK DURUN HEPSİBURADA'DAN. Vatan bostancı şubesindeki arkadaşlar yardımcı oldular sağolsunlar.

Kasa olarak malesef bütçeden dolayı Zalman Z5 aldım ancak yeterli memnunum şuan dün gece kurdum sistemi sessiz gayet ve şık. Tek eksisi önde usb 3.0 yok.
Anakart z97 PCMATE MSI - Vatan Bostancı
İşlemcim İ5 4690K - Gold'dan kurye ile satın aldım. Gece siparişi verdim öğlen 11 de eve teslim edildi.
Ekran kartı GTX 970 MSI - Vatan Bostancı
HDD WD 2TB - Gold kurye aynı şekilde sabah 11 de teslim edildi.
Psu Zalman 700 GLX - Vatan Bostancı
RAM GSKILL 8 gb Snıper - Vatan Bostancı
İşlemci Soğutucu Cooler Master Hyper 103 - Vatan Bostancı
SSD - İlerde İnşallah :)

Bir de unutmadan monitör olarak da ACER K222HQL kullanıyorum 21.5 inch. Güzel gayet beğendim görüntüyü.

Son düzenleme:
Sonunda sistemi topladım. Ancak hepsiburada'dan kelek yedim. 6 gün bekletip önce kasamın paketlemede olduğunu söyleyip ardından tedarik edilemediğini söylediler. Bir daha asla ve asla hb'dan alışveriş yapmam. UZAK DURUN HEPSİBURADA'DAN. Vatan bostancı şubesindeki arkadaşlar yardımcı oldular sağolsunlar.

Kasa olarak malesef bütçeden dolayı Zalman Z5 aldım ancak yeterli memnunum şuan dün gece kurdum sistemi sessiz gayet ve şık. Tek eksisi önde usb 3.0 yok.
Anakart z97 PCMATE MSI - Vatan Bostancı
İşlemcim İ5 4690K - Gold'dan kurye ile satın aldım. Gece siparişi verdim öğlen 11 de eve teslim edildi.
Ekran kartı GTX 970 MSI - Vatan Bostancı
HDD WD 2TB - Gold kurye aynı şekilde sabah 11 de teslim edildi.
Psu Zalman 700 GLX - Vatan Bostancı
RAM GSKILL 8 gb Snıper - Vatan Bostancı
İşlemci Soğutucu Cooler Master Hyper 103 - Vatan Bostancı
SSD - İlerde İnşallah :)

Bir de unutmadan monitör olarak da ACER K222HQL kullanıyorum 21.5 inch. Güzel gayet beğendim görüntüyü.
Hayırlı olsun güle güle kullan.İnceleme bekleriz. :)

Valla hocam bunu gördüm fanları hoşuma gitti duruşuda güzeldi ve birde cuma iş çıkışı aşırı sinirliydim hepsiburadanın mailinden sonra bitsin bu uğraş diye ne geldiyse önüme aldım.

Valla hocam bunu gördüm fanları hoşuma gitti duruşuda güzeldi ve birde cuma iş çıkışı aşırı sinirliydim hepsiburadanın mailinden sonra bitsin bu uğraş diye ne geldiyse önüme aldım.

Msi 970' i test eder misin ? Coil whine var mı acaba, bende msi alicam da arastirmalarima hala devam ediyorum.. Aida 64 ile siatem kararlılık testi falan yada bildiğiniz başka testleri yapar mısınız?

Hayırlı olsun. Mavi ekransız günler.
Msi 970' i test eder misin ? Coil whine var mı acaba, bende msi alicam da arastirmalarima hala devam ediyorum.. Aida 64 ile siatem kararlılık testi falan yada bildiğiniz başka testleri yapar mısınız?
Ben MSIda bir problem yaşanacağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı