i5 4690K - GTX970 sisteme 600W 80+P Güç kaynağı

RisingSun123

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İ5 4690K ve GTX970 Tabanlı sistem toplayacağım. Bu iki parçanın düşük güç tüketimi yaptığını biliyorum ve elimde olan Xigmatek Tauro 600W 80+P güç kaynağını değiştirmeye gerek duymadım. MSI sitesinden Watt ayarlama bölümünden sistemin kaç watt çekeceğinide ayarladım 291W tutuyor. Ancak ileride sıvı soğutma düşündüğüm için Corsair Carbide 400R Kasa ve Corsair Hydro H100İ sıvı soğutmayı alıcam. Aldığımda yeni güç kaynağına ihtiyacım var mı? Sıvı soğutmalar yüksek güç çekiyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler. :)

Güncel

Sıvı soğutma yerine en az 4 fanlı kaliteli bir kasa ile işlemci soğutucu almanı tavsiye ederim işini rahatlıkla görücektir ayrıca overclock yapacaksan bu sisteme corsair vs 650 W + 80 Plus güç kaynağı tavsiye ederim.

Kardeşim sadece şunu söylüyorum. '' Cooler Master CM693 + Seidon 120V sıvı soğutmalı MİD ATX SİYAH KASA ''
Al bunu sıvı soğutma dahil kasa ve Technopat sistem toplamalarında kullanılmış bir kasadır kendisi. Şiddetle tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı