i5 4690k - Msi Z97 Gaming 5 Sistem Monitöre Görüntü Gelmiyor

PSU'nun kablolarını doğru takıp takmadığınızı kontrol edin. Ekran kartı güç kablolarını doğru bağladığınızdan emin olun. Anakarta ve CPU'ya giden kablolarıda kontrol edin. Ayrıca RAM'leri çıkartıp tek tek takarak çalıştırmayı deneyin.

Tamam deniyicem ben belki şunda hata yapmışımdır. Benim ekran kartı gtx 760 ben bunu anakart üzerinde hangi slota takıcam anakart msi z97 gaming 5 bana resimli bir şekilde nereye takıldığını gösterir misiniz? Hata yapmış olmayım da ?

Son düzenleyen: Moderatör:
DSCF0077.jpg

Zaten anakartınızın 3 adet PCI-E girişi var. Şu an ekran kartınız takılıyken, anakartınızın resmini atabilir misiniz ?

Arkadaş göstermiş, ama siz yinede kasanızın içini anakart ve kablolar gözükecek şekilde atarsanız iyi olur. Belki kablolarda yanlışlık vardır.

Biosta onboard seçiliyse hiç bir türlü ekran kartı görüntü veremez, biosdan düzeltmesi gerekir.

Kabloları denediniz mi?

Daha bilgisayarı ilk kez açıyorum. Biosta onboard seçiliyse ben onu nasıl düzelticem ve resimleri atıyorum.

BR9krM.jpg
2YQbr2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı