Kapalı i5 4690K ve GTX 1060 sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BARON™

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Papua Yenigine
Daha fazla  
Her parçasını özenle topladığım sistemimi satmak durumundayım, açamadığı oyun olursa paranızı iade ederim :)
Bu işi her ne kadar hobi olarak yapıyor olsam da her zaman en iyisinin benim elimden çıkmasını istemişimdir öyle de oldu.
Resimler ürünün kendisine aittir her parçasının faturası ve kutusu mevcuttur (İşlemcinin kutusu kayboldu farklı işlemci kutusu ile teslim edebilirim resimdeki ile, ekran kartının kutuyu unutmuşum koymayı).
Bu sistemin sıfırını toplamaya kalksanız çıkan sonucu ben size yazmak istemem buyurun internetten araştırıp tek tek her parçasına bakıp değerlendirme yapabilirsiniz.
Satıcı kimliğimden uzaklaşıp alıcı gözüyle ürüne baktığım zaman tamamen bende olmasını istediğim temizlikte ve özellikte parçalar mevcut garanti durumlarına baktığınızda resmen sıfır ürün alıyor gibi hissedeceksiniz.
İşlemcinin overclocksuz kullanıldığını özellikle belirtmek isterim, her zaman K ibareli yani O.C yapılabilen işlemciler almışımdır elimin altında bulunsun diye fakat gereksiz bir olay olarak görüyorum. Zaten 3.9'a otamatik fabrikasyon ayarları ile siz hiçbir şey yapmadan çıkıyor gerektiği yerde.
  • i5 4690K Haswell - Refresh 3.5 GHz İşlemci [ Garantisi mevcut değil ]
  • Asus Dual OC 3 GB 192 Bit GTX 1060 Ekran Kartı [ 1 Yıldan fazla garantisi mevcut ]
  • Sandisk SSD PLUS 240 GB SSD [1.5 yıl garantisi mevcut ]
  • Asus H81M-K 1150 Pin DDR3 Anakart [ 1 Aylık üründür 2 yıl daha garantisi mevcut ]
  • HyperX 4X2 8 GB 1600 MHz DDR3 Ram Bellekler [ Ömür boyu garantili ]
  • Everest Rampage RedSky Kasa [ 1 Aylık üründür 2 yıl daha garantisi mevcut ]
  • Corsair VS450 80+ Güç Kaynağı [ 1 Yıl daha garantisi mevcut ]
GeT ilan açmıyorum, ürünü önce havale sonra kargo şeklinde gönderebilirim.
Dileyen olursa ALTIEYLÜL / Balıkesir'de elden gelip testlerini yapıp ürünü alabilir.
Bu fiyata alabileceğiniz ürünlere bakın sonra gelin bir de bu ürünle karşılaştırın, sonuç zaten sizi satın almaya getirecektir.

FİYAT: 3650 TL

b1.jpg
b2.jpg
b3.jpg

Son düzenleme:
İşlemci hariç diğer bileşenler pek kaliteli değil. H81 ile OC yapılmıyor. Fiyat bence ütopik.

3650 TL'ye 0 RX 580, Ryzen 3 2200G sistem diziliyor. Revize gerekli bana kalırsa. 3 GB vRAM şu durumda hiç mantıklı değil. 1-2 sene sonra drop yiyeceği tahminen belli.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ürünün sıfır fiyatlarına bakın fiyatları düşün bu fiyata denk gelecektir.

Son düzenleme:
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ürünün sıfır fiyatlarına bakın fiyatları süşün bu fiyata denk gelecektir garanti süreleri ortada ayrıca 580 li sistemi dizip bana mail atar mısınız? O fiyata sıfır sistem dizmeniz imkansız bekliyorum mailinizi . [email protected]
Arada 80 TL fark var düşürmek için uğraşmadım,eğer illa düşürülecek derseniz ürünler tek tek farklı sitelerden alınarak 3600 ün altına bile inilebilir.

Screenshot_20190103-223408.jpeg

Ayrıca O.C konusunda da BIOS update ile yapılıyor diye biliyorum gerek duymadığım için yapar mı yapılmaz mı bilmiyorum @Recep Baltaş sadece elimin altında bulunsun diye tercih ediyorum K ibareli işlemcileri.
Fiyatta da pazarlık payı olduğunu belirtmek isterim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı