i5 4690K ve GTX 970 PC Toplama

hymenals

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar. Sonunda babamı ikna edip 3000 TL max bir pc topladım fakat orta düzey. Gerçekten çok guzel oyunlar oynuyabılecegım bır pc toplamaya çalıstım. Prof bır abiminde yardımıyla toplam 3.700 tuttu. Babamı ıns ıkna edıcem. Bu toplama konusuna daha yenıyım. Yaklasık 1 haftadır gecelı gunduzlu toplama ıslerıyle urasıyorum. Canavar gibi bir PC. Ben oyle ınanıyorum. Siz de bir bakın eksigi var mı ? Ve bunlar uyumlu mu ? O Kıymetli ve degerli yorumlarınızı 7/24 bekliyor olacam :)

Genelikle oynadıgım oyunlar ZULA, WOLFTEAM, CS:GO ve buyuk oyunlarda oynayacagım ornek GTA 5:)

Not: Yaklasık 600 TL'de oyun mouse-klavye-mouse pad ve kulaklık tuttu. Toplam 4100 TL falan oluyo. Babamı ıkna etmeye baslıyacagım hayırlısıyla alırım inşallah :)

Not2: Arkadaşlar malzemelerın uyumlu olup olmadıgını veya eksik olup olmadıgınıda soylersenız çok sevınırım.

bandicam 2015-06-16 03-03-10-493.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciyi i5 4690 ile değiştirebilirsin. PSU olarak Recep Bey'in söylediği gibi 500W 80+ bir PSU işini görür. Bu değişikliklerden sonra sistem uyumlu olacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı