İ5 4690K ve GTX980 Sistem Kaça Satılır?

AMD'nin işlemcilerini biraz açıklar mısınız? Bu ara da r9 295X2 mi, yoksa Titan X mi tavsiye edersiniz cevaplarsanız sevinirim.

2016 Yılının ilk çeyreği veya ikinci çeyrekte AMD Zen mimarili İşlemcileri piyasaya sürecek, Güncel FX işlemcilerden %40 daha hızlı olacağı gibi bilgiler var ama tam detayı bilmiyorum

Senin yerinde olsam o sistem rahat 2-3 yıl götürür(hatta daha fazlası), bu süreç zarfında İntel Skylake refresh'i çıkarabilir, 2017'de İntel Tarafında Cannonlake mimarili işlemciler piyasaya sürülecek 10 NM teknoloji ile üretilecek, Amd'nin Zen Mimarisi nasıl performans sunuyor onu da görmüş olursun ona göre bir sistem toplarsın, bu arada ikinci soruna ithafen ben olsam Titan X'i seçerim

Uzun lafın kısası bu sistem ile devam etmeni tavisye ederim, 2017'de Cannonlake'e geçersin çünkü bu mimaride İntel çekirdek sayısını artıracak, şu anki i5, i7 fiyat bandın da 6-8 çekirdekli işlemcileri piyasa da görebiliriz.

@76087 3 kat daha fazla performans mı? hemen hemen aynılar fakat R9 295x2 2 GPU'lu olduğu için daha fazla performans sergiliyor.
Linke bak derim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Middle Earth Shadow of Mordor testine bak biri 40 fps diğeri 120

@76087 Ben senin bir daha bakmanı öneririm. 1.' si burada Titan X incelenmiyor. 40 FPS olan R9 295x2. Ama tabii ki 4K'da, Titan X'in testlerine bak. Technopat'ın bununla ilgili bir videosu vardı. Full HD'de Titan X önde 4K'dada R9 295x2 şimdi buraya gelip de yok o bundan 3 kat yok 5 kat demeyinde bilip bilmeden öğrenin, araştırın sonra gelin buraya yorum yapın!

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı