Çözüldü i5 480M laptopa GTX 680M ekran kartı takılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Anakart-TM85-JO-549-TK
Şimdiki ekran kartı-GT420M
İşlemci-i5 480M.
RAM-3GB (en fazla 8 GB'a kadar takılabiliyor)

Bu sisteme ekran kartı takılır mı? Takılıyorsa GTX 680M darboğaz yapar mı?
Biliyorum eski ve kötü bir sistem.

Çözüm
Zaten bir tane SSD var.

O zaman günlük işlemlerde ağırlıklı kullan oyun vb konularda çok üstüne gitme PC'nin. Zaten günümüz oyunlarını açtıgın anda işlemcin 70 80 dereceleri görecektir. Amacın oyun oynamaksa eğer retro PC tadında bir şeyler yapabilirsin kur bir PS1 emulatör, çok zevkli. Bugün hala oynadıgım oyunlar var 007 racing winning eleven nascar vs vs. hatta o PC ile PES 2013 kurupta oyun oynarsın diye düşünüyorum ıkıs joyistik arkadaslarla arada eğlendirir :) LoL CS:GO Valorant falan ondan geçti dostum ya :)

Zaten bir tane SSD var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda ekran kartını değiştiriyorlar ama.
Benim bilgisayarımın anakartı böyle ise darboğaz yapar mı?

Şimdi şöyle her laptopun ekran kartı değişmeyebilir bazı ekran kartlarının GPU'ları anakarta gömülüdür. Ve gereksiz masraf bana kalırsa kazanacagın çok bir FPS olacagını düşünmüyorum ama denemeye değer mi evet değer :)
Anakart-TM85-JO-549-TK
Şimdiki ekran kartı-GT420M
İşlemci-i5 480M.
RAM-3GB (en fazla 8 GB'a kadar takılabiliyor)

Bu sisteme ekran kartı takılır mı? Takılıyorsa GTX 680M darboğaz yapar mı?
Biliyorum eski ve kötü bir sistem.

Cihaz laptop'mu masaüstü mü? Başlıkta 680, konuda 680M yazıyor?

Ekran kartın GT420M sürücü güncellemesi ile sanırım 680M olacak :D bu sistem laptopsa ekran kartı vs takamazsın dostum maalesef ayrıca o kadar kötü bir sistem değil benim en güzel yıllarımda aynı segmentte GT540M ile geçti oyun vs pek düşünmüyorsan laptop menteşelerinde iyi ve hasar çok yoksa yanı bakımlıysa bir SSD al tak son günlerinde PC biraz kendini emeklilik güzelmiş tadında bir hayat yasatsın sana :)

Zaten bir tane SSD var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Benim bilgisayarımın anakartı böyle ise DARBOĞAZ YAPAR MI?

Son düzenleme:
Zaten bir tane SSD var.

O zaman günlük işlemlerde ağırlıklı kullan oyun vb konularda çok üstüne gitme PC'nin. Zaten günümüz oyunlarını açtıgın anda işlemcin 70 80 dereceleri görecektir. Amacın oyun oynamaksa eğer retro PC tadında bir şeyler yapabilirsin kur bir PS1 emulatör, çok zevkli. Bugün hala oynadıgım oyunlar var 007 racing winning eleven nascar vs vs. hatta o PC ile PES 2013 kurupta oyun oynarsın diye düşünüyorum ıkıs joyistik arkadaslarla arada eğlendirir :) LoL CS:GO Valorant falan ondan geçti dostum ya :)

Zaten bir tane SSD var.
Benim bilgisayarımın anakartı böyle ise darboğaz yapar mı?

Şimdi şöyle her laptopun ekran kartı değişmeyebilir bazı ekran kartlarının GPU'ları anakarta gömülüdür. Ve gereksiz masraf bana kalırsa kazanacagın çok bir FPS olacagını düşünmüyorum ama denemeye değer mi evet değer :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Tamam o zaman konu kapandı.🙂

Geri
Yukarı