i5 5200 sistem FH4 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Hocam aparatı var PSU var ekran kartı masraflı büyük ihtimalle eski laptop değmez.
Hocam birde eGPU zaten halihazırda ekstra ekran kartı olan laptop'larda olmuyor mu? HD Graphics dahilli.

Eskilikle ilgili evet olabilir. Intel Iris Xe'nin dışında UHD Graphics xxx'li model ismi veriyor genelde artık.

Hay yazmaz olaydım 😁
Hocam salın şu HD graphics'i 😁

Hocam bir de eGPU zaten halihazırda ekstra ekran kartı olan Laptop'larda olmuyor mu? HD Graphics dahilli.

Eskilikle ilgili evet olabilir. Intel ıris Xe'nin dışında UHD Graphics XXX'li model ismi veriyor genelde artık.
Hocam eGPU: M.2 SSD yuvası ya da Wi-Fi portu üzerinden takılıyor aparat ile ekran kartları bu girişlere sahip olan her laptopa takabilirsiniz lakin pahalı değmez o yüzden.

Hocam eGPU: M.2 SSD yuvası ya da Wi-Fi portu üzerinden takılıyor aparat ile ekran kartları bu girişlere sahip olan her laptopa takabilirsiniz lakin pahalı değmez o yüzden.
Pardon hocam, bilmiyordum.

inteldeki dahili ekran kartı sevdasını anlıyamıyorum. yapacaksan apu gibi yüksek performanslı birşey yap yada hiç yapma milletin kafasını karıştırma. harici gpu kullansın laptoplar
Hocam laptopta harici gpu yoksa adamlar napabilir? Ben mi yanlış biliyorum bu maliyeti yükselten bir şey değil mi?

Microsoft Basic Virtual Adapter'dan daha iyi performans veriyordur.

Hocam laptopta harici gpu yoksa adamlar napabilir. Ben mi yanlış biliyorum bu maliyeti yükselten bir şey değil mi?
harici gpu kullanmaya teşvik eder bu üreticileri. benim bahsettiğim çift ekran kartı olması durumu. hem işlemci kartı hem harici kart var bazı cihazlarda, mesela bende hem uhd graphics 620 var hemde mx 130. ben uhd 620yi devre dışıya çektim kullanmıyorum, lazım da değil. çift kart yerine tek harici kart olsaydı işlemcide kart olmasaydı işlemcinin fiyatı düşecekti ve buna bağlı olarak laptop'unda fiyatı düşecekti.

Geri
Yukarı