i5 5200U GT840M Zula sabit 60 FPS

• Konuyu başlatan Emie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 499

Emie

Hectopat
Makaleler
1
Windows 10'da Zula'yı açınca sabit 60 FPS alıyorum. Görselde belirttiğim kutucuğu işaretleyince 60 FPS sınırı kalkıyor. Fakat sorun şu ki her oyuna girişimde bunu işaretlemem gerekiyor. Acaba bunun sebebi nedir ve farklı bir çözümü var mıdır?

Ekran Alıntısı.PNG

Sistem özellikleri:
i5 5200U
GT840M
4 GB RAM

Windows 10'da Zula'yı açınca sabit 60 FPS alıyorum. Görselde belirttiğim kutucuğu işaretleyince 60 FPS sınırı kalkıyor. Fakat sorun şu ki her oyuna girişimde bunu işaretlemem gerekiyor. Acaba bunun sebebi nedir ve farklı bir çözümü var mıdır?

Eki Görüntüle 687328

Sistem özellikleri:
i5 5200U
GT840M
4 GB RAM
Bence oyun içinden yada YouTube dan zula ayarlar değiştirme yaz growe un kini zile

Eki Görüntüle 687328

Sistem özellikleri:
i5 5200U
GT840M
4 GB RAM
Oyun içinde FPS sınırı açık kalmış olabilir, kontrol edin.

Eki Görüntüle 687328

Sistem özellikleri:
i5 5200U
GT840M
4 GB RAM

Oyun içinde Max FPS sayısını en sona çekin ve Sync açık ise kapatın.

Farklı bir çözüm bulamadım ancak her oyunu açtığımızda o seçeneğin işaretli olmasının yolunu buldum.

zula1.PNG

zula 2.PNG

Bunu yaptıktan sonra her oyunu açışımızda işaretlememiz gerekmiyor.

Geri
Yukarı