i5 5200u laptop için RAM tavsiyesi

Bütçe
150

Little Grogu

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar 5 yıl önce bir laptop aldım o zamanlar 4 GB RAM ile idare ediyordum ama artık çoğu oyun hatta internet de zaman geçirmek için bile 4 GB yetersiz kalmaya başladı ve çoğu oyunda FPS düşmesi yiyordum. Ben de RAM yükseltmeye karar verdim. 4 GB RAM önerisi yapar mısınız? Şu an kullandığım 4 GB RAM.

Dosya Ekleri

• 777.PNG
    777.PNG
    20 KB · Görüntüleme: 40
  • 88888.PNG
    88888.PNG
    15,4 KB · Görüntüleme: 33
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13,3 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar 5 yıl önce bir laptop aldım o zamanlar 4 GB RAM ile idare ediyordum ama artık çoğu oyun hatta internet de zaman geçirmek için bile 4 GB yetersiz kalmaya başladı ve çoğu oyunda FPS düşmesi yiyordum. Ben de RAM yükseltmeye karar verdim. 4 GB RAM önerisi yapar mısınız? Şu an kullandığım 4 GB RAM.
Görev yöneticisinden performans>bellek kısmının ekran görüntüsünü atar mısınız?

4 GB DDR3 1600 MHz RAM almanız gerekiyor. Boşuna sıfır almayın 2. el 100₺ ye bulursunuz. Ek olarak HDD disk birleştirme yapın veya SSD ye geçin.

Görev yöneticisinden performans>bellek kısmının ekran görüntüsünü atar mısınız?

Kusura bakmayın biraz geç yazdım yazım yanlışından dolayı yetkilerim kısıtlanmıştı da.
4 GB DDR3 1600 MHz RAM almanız gerekiyor. Boşuna sıfır almayın 2. el 100₺ ye bulursunuz. Ek olarak HDD disk birleştirme yapın veya SSD'ye geçin.

Ne yazık ki 2.el RAM'lere gidip kendim bakmadıkça güvenmiyorum.
RAM'in aynisindan bulamadım, en yakin degerlere sahip bu var. İstiyorsan al dene sansini.

Merhaba bu RAM'i ben ararken zaten görmüştüm ama teşekkürler bütçem 150TL.
4 GB DDR3 1600 MHz RAM almanız gerekiyor. Boşuna sıfır almayın 2. el 100₺ ye bulursunuz. Ek olarak HDD disk birleştirme yapın veya SSD ye geçin.
Merhaba bu rami almayı planlıyorum sizce sorun çıkartır mı 4.nesil işlemciler ile uyumlu yazmış satıcı benim işlemcim 5.nesil SIFIR 4 GB KİNGSTON 1600 MHZ 1.5 VOLT SODIMM RAM YÜZDE 50 PAHA - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 922280082

Dosya Ekleri

• wqdqwdwq.PNG
    wqdqwdwq.PNG
    31,8 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

Geri
Yukarı