i5 5200U, NVIDIA 920M laptop PUBG oynatır mı?

Gyegejwu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba benim bir bilgisayarım var dizüstü ben o bilgisayarıma bir ekran kartı takacaktım ama olmadı bende o laptopuma SSD ve RAM takacağım işte özellikleri.
-Lenovo 80QQ.
-Ekran kartı NVIDIA 920M.
-Işlemci Intel i5 5200U 4 çekirdek 2.20 GHz Turbo ile 2.60 GHz.
-RAM 4 GB 8 GB daha RAM taktım 12 GB RAM -500 GB SSD.
Sizce bu sistem PUBG Lite oynatır mı orta ayarlarda 60 FPS üstü verir mi ya da bir GTA 5 ve bir PUBG Mobile oynatabilir mi?

Arkadaşlar merhaba benim bir bilgisayarım var dizüstü ben o bilgisayarıma bir ekran kartı takacaktım ama olmadı bende o laptopuma SSD ve RAM takacağım işte özellikleri.
-Lenovo 80QQ.
-Ekran kartı NVIDIA 920M.
-Işlemci Intel i5 5200U 4 çekirdek 2.20 GHz Turbo ile 2.60 GHz.
-RAM 4 GB 8 GB daha RAM taktım 12 GB RAM -500 GB SSD.
Sizce bu sistem PUBG Lite oynatır mı orta ayarlarda 60 FPS üstü verir mi ya da bir GTA 5 ve bir PUBG Mobile oynatabilir mi?
Oynayamazsın.

Normal PUBG oynamazsın ama Lite olanı oynarsın diye düşünüyorum. Tanıdık GT 920MX ile oynamıştı sanırım.

Normal ayarlarda kaç FPS alırım ben RAM ve SSD takviyesi yapmadan önce bir 70 FPS aliyordum en düşük ayarlarda hatta ara sıra 80 FPS'ye çıkıyordu ama cok nadir.

Beklentilerini karşılamaz.
GTA 5 oynama imkanın olmaz o ayrı.
Normal ayarlarda kaç FPS alırım ben RAM ve SSD takviyesi yapmadan önce bir 70 FPS aliyordum en düşük ayarlarda hatta ara sıra 80 FPS'ye çıkıyordu ama cok nadir.
SSD'nin oyun performansına çok bir faydası yok. RAM fayda ettiyse etmiştir.

Geri
Yukarı