i5 5200u sistemde CS:GO FPS düşüşü

Kaan clk

Hectopat
Daha fazla  
FPS başta 70-80 ancak oyunu 5 dk oynadıktan sonra 15-20 oluyor ısı degerleri normal.
Sistem;
AMD R5 M330 (mobil)
Intel i5 5200u 2.20 GHz.
4 GB DDR3 1333 MHz.
Sistemim böyle yardımcı olursanız sevinirim.

FPS başta 70-80 ancak oyunu 5 dk oynadıktan sonra 15-20 oluyor ısı degerleri normal.
Sistem;
AMD R5 M330 (mobil)
Intel i5 5200u 2.20 GHz.
4 GB DDR3 1333 MHz.

Sadece CS:GO'da oluyor.

Sistem;
AMD R5 M330 (mobil)
Intel i5 5200u 2.20 GHz.
4 GB DDR3 1333 MHz.

Sadece CS:GO'da oluyor.
CS:GO ve LoL gibi oyunlarda benim sistemim de aynısını yapıyor. Tam performans tercih edilmiyor bu tarz basit grafikli oyunlarda. Ki sistemimde herhangi bir Throttle da yok. Core Freq. düşüyor. Throttle olmadan yapıyorsa -ki bende throttle olmadığına göre- ancak güç tasarrufu tercihi ile açıklanabiliyor bu durum.

CS:GO ve LoL gibi oyunlarda benim sistemim de aynısını yapıyor. Tam performans tercih edilmiyor bu tarz basit grafikli oyunlarda. Ki sistemimde herhangi bir Throttle da yok. Core Freq. düşüyor. Throttle olmadan yapıyorsa -ki bende throttle olmadığına göre- ancak güç tasarrufu tercihi ile açıklanabiliyor bu durum.
Peki darboğazı önlemek için ayar yapsam FPS yukselirmi? Çünkü FPS oyun açık kaldiktan sonra sanki birisi fps_max 30 yazıyor gibi oluyor.
Arkadaşlar lütfen yardım edin ortada hiçbir sebep yokken oyun kendi kendine kasmaya başlıyor.ZİH̨̢̀İ͚̹Ņ̰͟͝SE͎͔̪͚L̖ ̅̏̃̂͐҉SO̅RU̵̴̡̯̿͂ͣ̉̓͟͜͞Ǹ̅̏̈͛ͦ ͋̅͊̓Y̷̸̖̮̬̰͍͟ͅA̵̛̬ͯ̋̈͘͝ͅRDĮ̸͉͎ͫ̄͠M̄̃̏ͬ͒ͥ ̹͑ͪͬ́E̢̒̎ͫ͢͜͟͠Dİ̪͈̼̲ͥ̌͑̿N

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı