i5 5200U sistemde CS:GO ani FPS düşüşü

• Konuyu başlatan yfs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 1B
Msi Afturburner vb bir sürü uygulama var.

Nvidia driverleri güncel mi? Güncel ise daha düşük sürümleri yükleyin, güncel değilse güncelleyin. Belki driver kaynaklı bir sorun vardır.

Bir de MSI Afterburner ile GPU ve CPU çekirdek hızlarına da bakın, olması gerektiği hızda mı çalışıyor FPS düştüğü zaman. Mesela MX130 için değerler: 1122 - 1242 (Boost) MHz'miş

Nvidia driverleri güncel mi? Güncel ise daha düşük sürümleri yükleyin, güncel değilse güncelleyin. Belki driver kaynaklı bir sorun vardır.

Bir de MSI Afterburner ile GPU ve CPU çekirdek hızlarına da bakın, olması gerektiği hızda mı çalışıyor FPS düştüğü zaman. Mesela MX130 için değerler: 1122 - 1242 (Boost) MHz'miş
Hocam cevap verdiğiniz mesaj yanlış sanırım ben başka bir konudan bahsettim.

Anlık FPS düşüşleri mi yaşıyorsunuz, yoksa FPS hep 20'lerde mi?

Anlık düşüşler hocam. Son 2 gündür yaşıyordum, 1 önceki gün formatladım sürücülerin hepsini Windows 10 kurdu zaten. Ancak gene sıkıntı var daha bilgisayar açılıp oyuna gireli 5 dk olmadan 80 90 FPS'lerden anlık 20'ye düşüyorum.
Şimdi bir formatladım makineyi hocam tekrar buraya döneceğim.

Son düzenleme:
Anlık düşüşler hocam. Son 2 gündür yaşıyordum, 1 önceki gün formatladım sürücülerin hepsini Windows 10 kurdu zaten. Ancak gene sıkıntı var daha bilgisayar açılıp oyuna gireli 5 dk olmadan 80 90 FPS'lerden anlık 20'ye düşüyorum.
Şimdi bir formatladım makineyi hocam tekrar buraya döneceğim.

1.5 yıl sonra selam hocam acaba sorunu çözebildiniz mi çözdüyseniz nasıl çözdünüz?

Yeni konular

Geri
Yukarı