i5-5200U ve GeForce 920M laptop için oyun önerileri

ben umutti

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle mesajımı okuyup yardımcı olanlara teşekkürlerimi sunarım. Benim soracağım soru laptopum ile hangi oyunları oynayabilirim(minmumda).

Laptopumun özellikler.
İşlemci: Intel Core i5-5200u CPU 2.20GHz 2.19GHz
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 920M.
Anakart modeli: P552LJ.

Oynamak istediğim oyunlar: GTAV R6 Far Cry serisi batllfield serisi gibi oyunlar.

Beni görüp yardımcı olanlara teşekkürlerimi sunarım.

Son düzenleme:
Steam indirimlerinde:

Portal Bundle
Max Payne Bundle
Mafia 1
Cossacks Back to War
Clone Drone in the Danger Zone
Fallout New Vegas

Öncelikle mesajımı okuyup yardımcı olanlara teşekkürlerimi sunarım. Benim soracağım soru laptopum ile hangi oyunları oynayabilirim(minmumda).

Laptopumun özellikler.
İşlemci: Intel Core i5-5200u CPU 2.20GHz 2.19GHz
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 920M.
Anakart modeli: P552LJ.

Oynamak istediğim oyunlar: GTAV R6 Far Cry serisi batllfield serisi gibi oyunlar.

Beni görüp yardımcı olanlara teşekkürlerimi sunarım.

Mafia 2 dene mükemmel oyun nereden baksan 3 defa bitirmişliğim var.

GTA 5 en düşük ayarlarda 768p'de 35 FPS civarı alırsın.
R6 sadece kalite ayarlarını düşürürsen 30 FPS civarı, ama TAA'yı en düşüğe çekersen 60-70 civarı alırsın. Fakat TAA'yı da düşürünce oyunda görüntü çok kötü oluyor. Kendine göre ayarlaman gerek orayı. Ben 50 FPS'de fena olmayan bir görüntüde oynuyordum.
Hiç Far Cry oynamadım bir şey söyleyemeyeceğim.
BF3 ve BF4 oynamıştım. Oynanabiliyordu, akıcıydı. Fakat hangi ayarlar ve kaç FPS aldığımı hatırlamıyorum.

Black Flag'e kadar olan tüm Assasins Creed oyunlarını oynayabilirsin.
Mafia 2 oynayabilirsin.
GTA 4 demek istiyorum fakat optimizasyonu kötü oyun olduğu için ne ile karşılaşacağını bilmiyorum, ben harici ekran kartı ile açamamıştım oyunu.
Witcher 2.

GTA 5 en düşük ayarlarda 768P'de 35 FPS civarı alırsın.
R6 sadece kalite ayarlarını düşürürsen 30 FPS civarı, ama Taa'yı en düşüğe çekersen 60-70 civarı alırsın. Fakat Taa'yı da düşürünce oyunda görüntü çok kötü oluyor. Kendine göre ayarlaman gerek orayı. Ben 50 FPS'de fena olmayan bir görüntüde oynuyordum.
BF3 ve BF4 oynamıştım. Oynanabiliyordu, akıcıydı. Fakat hangi ayarlar ve kaç FPS aldığımı hatırlamıyorum.

Black Flag'e kadar olan tüm Assassin's Creed oyunlarını oynayabilirsin.
Mafia 2 oynayabilirsin.
GTA 4 demek istiyorum fakat optimizasyonu kötü oyun olduğu için ne ile karşılaşacağını bilmiyorum, ben harici ekran kartı ile açamamıştım oyunu.
Witcher.

GTA 5 en düşük ayarlarda 768P'de 35 FPS civarı alırsın.
R6 sadece kalite ayarlarını düşürürsen 30 FPS civarı, ama Taa'yı en düşüğe çekersen 60-70 civarı alırsın. Fakat Taa'yı da düşürünce oyunda görüntü çok kötü oluyor. Kendine göre ayarlaman gerek orayı. Ben 50 FPS'de fena olmayan bir görüntüde oynuyordum.

Black Flag'e kadar olan tüm Assassin's Creed oyunlarını oynayabilirsin.
Mafia 2 oynayabilirsin.
Witcher 2.

Call of Duty oyunlarından hangilerini oynayabilirim. İlgin için teşekkürler bu arada.

Call of Duty oyunlarından hangilerini oynayabilirim. İlgin için teşekkürler bu arada.

Call of Duty Black Ops 1, Call of Duty Black Ops 2 ve Call of Duty Black Ops 3 serilerini oynayabilirsiniz.
He bu arada CS:GO'da Low settings 1024x768 ayarda çok rahat 60-70 FPS görürsün belki 100 FPS'lere kadar çıkarsın.

Bir şey değil. Bende de aynı sistemin AMD'li versiyonu vardı, ondan biliyorum.
Call of Duty Ghost'a kadar hepsini oynadım sanırım. Ghost'ta en düşük ayarlarda 24 FPS gibi oynadım. Yani Ghost'a kadar olan tüm Call Of Duty oyunlarını oynayabilirsiniz. Ghost'ta ise canınızı sıkmayacaksa 24 FPS ile oynayabilirsiniz.
Need For Speed Rivals'a kadar tüm NFS serisini de oynayabilirsiniz.

Kısacası, 2013'e kadar yapılmış tüm oyunları oynayabilirsiniz. (Büyük oyunlardan bahsediyorum.)

Size bir bilgi daha vereyim; 920M'in AMD karşılığı R7 M260, masaüstü karşılığı ise aşağı yukarı GT 730. Bu bilgi ile oynayacağınız oyunun istediği sistemi kendi sisteminiz ile karşılaştırabilirsiniz.

Call of Duty Black Ops 1, Call of Duty Black Ops 2 ve Call of Duty Black Ops 3 serilerini oynayabilirsiniz.
He bu arada CS:GO'da Low settings 1024x768 ayarda çok rahat 60-70 FPS görürsün belki 100 FPS'lere kadar çıkarsın.

İlgi ve alakan için çok teşekkür ederim.
Black
Black Ops 3 kaç FPS olur minimumda

Son düzenleme:

Geri
Yukarı