İ5 540M Intel HD Graphics nasıl bulunur?

sopikhant

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Geforce 1660 TI AMD Ryzen 5 3600 B450M S2H V2 Corsair 8GB 3600MHz Ram Seagate 500GB HDD Gigabyte 240GB SSD
Merhaba dostlar, bilgisayarımda GTX 1660 Super ekran kartını kullanıyorum ve bunun sonucunda güzel bir fatura ödüyorum. Bilgisayarımı normal işlerde Intel HD Graphics'i, oyun oynarken NVIDIA ekran kartını kullanması için ayarlamaya çalışıyordum ama Intel HD Graphics'i bulamadım. Halbuki 1660'ı takmadan önce onu kullanıyordum. Intel HD Graphics'i nasıl bulabilirim?

Merhaba dostlar, bilgisayarımda GTX 1660 Super ekran kartını kullanıyorum ve bunun sonucunda güzel bir fatura ödüyorum. Bilgisayarımı normal işlerde Intel HD Graphics'i, oyun oynarken NVIDIA ekran kartını kullanması için ayarlamaya çalışıyordum ama Intel HD Graphics'i bulamadım. Halbuki 1660'ı takmadan önce onu kullanıyordum. Intel HD Graphics'i nasıl bulabilirim?
İşlemcin nedir?

Bildiğim kadarıyla sisteminize harici bir ekran kartı taktığınız anda HD graphics iptal oluyor. O yüzden kullanamıyorsunuz. Laptoplarda kullanılıyor ama dediğiniz şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı