i5 560M için ekran kartı önerisi

Mobil bir işlemci; laptopa sahipsen yapacak bir şey yok, fakat malum firmanın masaüstü bilgisayarıysa anakarta bakman lazım. PCI Express slota sahip ise R7 240 seviyesinde bir ekran kartı işini görecektir.

Hocam konuyu hortlatmıs gibi olucagım ama benim de aynı sistem yalnız 8 GB RAM'im var 4x2 bir de ben şu ekran kartını alacağım darboğaz sıkıntısı olur mu GİGABYTE GV-N210D3-1GI EKRAN KARTI (2. EL) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Olmaz, zaten düşük bir ekran kartı.

Hocam hiç mi olmaz ekran kartını bilerek öyle seçtim benim için darboğaz yapmaması aldım bu ürünü PC'de taksam şimdilik sorun çıkartır mı?
Hocam hiç mi olmaz ekran kartını bilerek öyle seçtim benim için darboğaz yapmaması aldım bu ürünü PC'de taksam şimdilik sorun çıkartır mı?

:D hocam pardon ben dediğinizi yanlış anlamısım yani darboğaz olmaz bir de CS:GO kaldırır mı sistemim.
Windiws 8.1
4x2 DDR3 8 GB RAM.
i5 560M.
Ekran kartıda linkteki gönderdiğim bir de 1 GB değil mi ekran kartı?

:D hocam pardon ben dediğinizi yanlış anlamısım yani darboğaz olmaz bir de CS:GO kaldırır mı sistemim.
Windiws 8.1
4x2 DDR3 8 GB RAM.
i5 560M.
Ekran kartıda linkteki gönderdiğim bir de 1 GB değil mi ekran kartı?
Gönderdiğin ekran kartı GT 210, 1 GB evet ama çip hem eski hem de çok zayıf bir çip. CS:GO kaldırır fakat 720p çözünürlükte bile yaklaşık 20 FPS verecektir, almaya değmez. İkinci elde 200₺ civarına daha iyi ekran kartları alınabilir.

Gönderdiğin ekran kartı GT 210, 1 GB evet ama çip hem eski hem de çok zayıf bir çip. CS:GO kaldırır fakat 720P çözünürlükte bile yaklaşık 20 FPS verecektir, almaya değmez. İkinci elde 200₺ civarına daha iyi ekran kartları alınabilir.

Hocam önerir misiniz benim işlemcimle uyumlu darboğaz yapmayacak bir ekran kartı.
Gönderdiğin ekran kartı GT 210, 1 GB evet ama çip hem eski hem de çok zayıf bir çip. CS:GO kaldırır fakat 720P çözünürlükte bile yaklaşık 20 FPS verecektir, almaya değmez. İkinci elde 200₺ civarına daha iyi ekran kartları alınabilir.

POWERCOLOR AX5570 1GBD2-HV2 EKRAN KARTI (2. EL) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bu nasıl alınır mı 1 GB ekran kartı CS:GO kaldırır mı?

Hocam önerir misiniz benim işlemcimle uyumlu darboğaz yapmayacak bir ekran kartı.

POWERCOLOR AX5570 1GBD2-HV2 EKRAN KARTI (2. EL) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bu nasıl alınır mı 1 GB ekran kartı CS:GO kaldırır mı?
Maalesef HD5570 de yetmeyecektir. Aşağıdaki ilanlara göz atabilirsin;

Maalesef HD5570'de yetmeyecektir. Aşağıdaki ilanlara göz atabilirsin;

bu ürün almayı düşünüyorum benim işlemcimle darboğaz yapar mı bir de ben adama güvenli bir şekilde nasıl iletişime geçerim mesela parayı havale ile atıp ta engellemesinden korkuyorum nasıl yapabilirim?

Geri
Yukarı