i5 6. Nesil ve RX480 Oyun Performansı

Tamamdır bu şekilde toplayacağız. Gayet güzel bir sistem olacak.

Yanlız uygun fiyatlı parça ararken bu nedir arkadaş ?
Eki Görüntüle 219042
Bimeks gibi bilinen firmalar güncelliğe hiç mi önem vermez hiç mi site düzenlemesi stok düzenlemesi yapmaz anlayamıyorum. Ram sekmesinde bellek türü olarak ddr (1) ddr2 (2) tane gözüküyor başka da gözükmüyor. Bizden olmaz arkadaş. NET!
Çok uygunmuş kardeş. 2 kilo tartarmısın ?:LOL:

Tamamdır bu şekilde toplayacağız. Gayet güzel bir sistem olacak.

Yanlız uygun fiyatlı parça ararken bu nedir arkadaş ?
Eki Görüntüle 219042
Bimeks gibi bilinen firmalar güncelliğe hiç mi önem vermez hiç mi site düzenlemesi stok düzenlemesi yapmaz anlayamıyorum. Ram sekmesinde bellek türü olarak ddr (1) ddr2 (2) tane gözüküyor başka da gözükmüyor. Bizden olmaz arkadaş. NET!
Bimeks 15 Temmuz sürecinden sonra atanan Kayyum neticesiyle kapanma kararı aldı. Çoğu şehirde mağazalarını kapattılar. İnternet mağazalarını da kapatmaları uzun sürmez. Şikayet ettiğiniz fiyat mevzusu da bu yüzden olsa gerek.

Kasaya o kadar harcamak yerine dark n10 veya zalman z3 mid tower fiyat araliginda bi kasa alip, H110M degil de H270 ile + i5 6500 yerine i5 7500 ile kurarsaniz daha guncel olur. Fiyat olarak biraz fark eder tabi hadi islemci yeterli yine ama ana karti o sekilde almamanizi tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı