i5 6200U Laptop FX6300 masaüstü Takası

Beyler adamla şimdi konuştum adam laptopa 1500 anca eder takas yapmayalım dedi.abi dedim şaka mı yapıyosun ? Sıfırı 7000 tl.bide gelmiş sat benim sistemi nakitle al diyo 2750 tl.ben laptopu satsam kendim toplarım zaten.neyse en iyisi satayım sistem toplayayım dedim koydum letgo ya.şimdi bu bilgisayar alıcı bulana kadar termal macununu,termal pedini değiştirip iç temizliğini yaptırınca idare eder mi en azından fps droplar çözülür mü sabit 60 fps e de razıyım.yeter ki 20 30 lara düşmesin aniden.bu çözülür mü ?

Beyler adamla şimdi konuştum adam laptopa 1500 anca eder takas yapmayalım dedi.abi dedim şaka mı yapıyosun ? Sıfırı 7000 tl.bide gelmiş sat benim sistemi nakitle al diyo 2750 tl.ben laptopu satsam kendim toplarım zaten.neyse en iyisi satayım sistem toplayayım dedim koydum letgo ya.şimdi bu bilgisayar alıcı bulana kadar termal macununu,termal pedini değiştirip iç temizliğini yaptırınca idare eder mi en azından fps droplar çözülür mü sabit 60 fps e de razıyım.yeter ki 20 30 lara düşmesin aniden.bu çözülür mü ?
evet çözülür hem havalar sıcak hemde bilgisayarın içi kirliyse fps dropları çok normal aynı şekilde macunda eskiyse bu muhteşem üçlü bilgisayarının sitelere bile girerken zorlanmasına sebep olur

Beyler bir arkadaş daha buldum.onunda pc ci şöyle;
Asrock h110m anakart
İntel pentium g4600 işlemci
8 gb 2133 mhz ram
Msi r7 250 2 gb ekran kartı
1tb hdd
400w psu
18.5 inch monitör
Beyler adam cs de 120 nin altına düşmüyorum diyor.sizce doğrumudur? Bu sistem csgo yu fps düşürmeden oynatır mı?gta 5 i falan en düşükte olsa bile 60 fps oynatır mı ? Pubg yi de aynı şekil ? Ve takasa değer mi ? Benim pc letgoda çok ilgi görmüyor yarın bilgisayarcıya bidaha sorucam ne kadar eder diye bide bana benim laptop değerinde kasa yapar mı diye

cs de 120 fps almak marifet değil zaten ağır bir oyunda değil ram'ler çok kötü ekran kartı çok eski işlemci'de 3 yıl önce iyiydi kısacası sistem baya bir kötü

Geri
Yukarı