i5 6200U ve 940mx laptop oyun performansı

940MX ile her oyunu oynayabilirsin. Yeni nesil oyunlarda ayarlar en düşükte de olsa kasacağını sanmıyorum. Bu kanalda 940MX'in oyun testlerini bulabilirsin:

940MX ile her oyunu oynayabilirsin. Yeni nesil oyunlarda ayarlar en düşükte de olsa kasacağını sanmıyorum. Bu kanalda 940MX'in oyun testlerini bulabilirsin:
dediğin kanala baktım fortnite oynamak istiyorum ve oynuyor evet ama 7200u ile 6200u ile de oynanırmı?
pubg yi sıkıntı etmiyorum çünkü yakında çıkacak olan lite ı oynayacağım ama fortnite oynamak istiyorum 😉

6200U ile 7200U arasında pek bir fark yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elimde biraz eski bir laptop var:
-NVIDIA GeForce 940MX.
-i5 6200U 2.30GHz
-8 GB RAM.

Bununla hangi oyunları oynayabilirim?

Aga hiçbir şey oynayamazsın. Ben bu PC özellikleri ile aynı olan PC var ve Minecraft'ta 30 FPS alıyorum bence direkt çöpe at.
-NVIDIA GeForce 940MX.
-i5 6200U 2.30GHz
-8 GB RAM.

Vallaha bende bu özelliklerde bir PC var ve hiçbir şey oynanmıyor benimki 5 yıl oldu ve artık hiçbir cacık olmuyor ben direk çöpe atacağım ki böyler bir lanet PC'yi hak eden tek şey çöpe atılmak.

-Nvidia GeForce 940mx
-i5 6200u 2.30Ghz
-8gb RAM

sakın alayım diye kalkma ben çok pis mağduruyum 2016 da almıştım lenovo ideapad 510
içinde senin dediklerin + 12 GB ram vardı bak 2016 dan 2018 e kadar hiçbir sıkıntı yok her şey yolunda kasmadan etmeden oynatıyor ama 2018 den sonra bana öyle bir sorun dadandı ki hala çözülmedi çözmeye çalışıyorum ama faydası olmuyor hiçbir şeyin yani açtığı oyunları açmaz oldu eskiden 60 fps aldığım oyunda artık 20 fps bile zor alıyorum sakın alayım deme git para biriktir apu sistem al ama gel de bunu alma cidden berbat ötesi zaten laptop alma bir kere alacaksan da monster al bak bu yazdıklarımı samimi söylüyorum hala çilesini de çekiyorum Allah bilir daha ne kadar çekeceğim

Aga hiçbir şey oynayamazsın. Ben bu PC özellikleri ile aynı olan PC var ve Minecraft'ta 30 FPS alıyorum bence direkt çöpe at.

Vallaha bende bu özelliklerde bir PC var ve hiçbir şey oynanmıyor benimki 5 yıl oldu ve artık hiçbir cacık olmuyor ben direk çöpe atacağım ki böyler bir lanet PC'yi hak eden tek şey çöpe atılmak.
kaderimiz aynı belli ki

Yeni konular

Geri
Yukarı