İ5 6400 İle GTX 970 Sli Darboğaz yapar mı?

Mehmetng

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktada yazdığı gibi İntel Core i5 6400 gtx 970 Sli ile beraber darboğaz yapar mı?

Düzenleme:
Bellekler:Corsair Vengeance DDR4 2400 mhz 16 GB (2x8)
Anakart:MSI B150 Bazooka
Ekran Kartları:(İki tane)Asus Turbo GTX 970 OC Edition
SSD: Corsair Forge Le 240 GB
Güç kaynağı: Corsair CS 750M 80 Plus GOLD

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım İ7 4790k OC ile kullanıyor oyunlarda işlemci kullanımı yüzde 60 70 civarı oluyor o işlemci o kartları beslemez büyük ihtimalle.

1- O anakartta tek ekran kartı girişi var yani SLI/CrossFire desteği yok.
2- O işlemci GTA 5 gibi işlemciye abanan oyunlarda iki tane 970 taşıyamaz.

1- O anakartta tek ekran kartı girişi var yani SLI/CrossFire desteği yok.
2- O işlemci GTA 5 gibi işlemciye abanan oyunlarda iki tane 970 taşıyamaz.
Yanıtladığınız için tessekkür ederim. Az önce 1 aylık mute aldığım için cevap yazamadım. Bana önerebileceğiniz (Gta 5 gibi oyunlar için) 2 tane GTX 970 kaldırabilecek bir işlemci ve Skylake destekleyen bir anakart varmı?

Düzenleme:Bu arada anakartta 2 tane pci express yuvası olmadığını görememem benim hatam. Özür dilerim :(

Düzenleme 2:Niye yukarıdaki reklam yerinde annem in çalıştığı sirketin reklamı var ? Screenshot_2016-03-09-22-56-54.png

Son düzenleme:
Yanıtladığınız için tessekkür ederim. Az önce 1 aylık mute aldığım için cevap yazamadım. Bana önerebileceğiniz (Gta 5 gibi oyunlar için) 2 tane GTX 970 kaldırabilecek bir işlemci ve Skylake destekleyen bir anakart varmı?

Düzenleme:Bu arada anakartta 2 tane pci express yuvası olmadığını görememem benim hatam. Özür dilerim :(

Düzenleme 2:Niye yukarıdaki reklam yerinde annem in çalıştığı sirketin reklamı var ?Eki Görüntüle 147122
İ5 6600K kaldırır gibi. Ama i7 6700K rahat kaldırır bence onu alın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı