İ5 6400 İle GTX 970 Sli Darboğaz yapar mı?

Mehmetng

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktada yazdığı gibi İntel Core i5 6400 gtx 970 Sli ile beraber darboğaz yapar mı?

Düzenleme:
Bellekler:Corsair Vengeance DDR4 2400 mhz 16 GB (2x8)
Anakart:MSI B150 Bazooka
Ekran Kartları:(İki tane)Asus Turbo GTX 970 OC Edition
SSD: Corsair Forge Le 240 GB
Güç kaynağı: Corsair CS 750M 80 Plus GOLD

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım İ7 4790k OC ile kullanıyor oyunlarda işlemci kullanımı yüzde 60 70 civarı oluyor o işlemci o kartları beslemez büyük ihtimalle.

1- O anakartta tek ekran kartı girişi var yani SLI/CrossFire desteği yok.
2- O işlemci GTA 5 gibi işlemciye abanan oyunlarda iki tane 970 taşıyamaz.

1- O anakartta tek ekran kartı girişi var yani SLI/CrossFire desteği yok.
2- O işlemci GTA 5 gibi işlemciye abanan oyunlarda iki tane 970 taşıyamaz.
Yanıtladığınız için tessekkür ederim. Az önce 1 aylık mute aldığım için cevap yazamadım. Bana önerebileceğiniz (Gta 5 gibi oyunlar için) 2 tane GTX 970 kaldırabilecek bir işlemci ve Skylake destekleyen bir anakart varmı?

Düzenleme:Bu arada anakartta 2 tane pci express yuvası olmadığını görememem benim hatam. Özür dilerim :(

Düzenleme 2:Niye yukarıdaki reklam yerinde annem in çalıştığı sirketin reklamı var ? Screenshot_2016-03-09-22-56-54.png

Son düzenleme:
Yanıtladığınız için tessekkür ederim. Az önce 1 aylık mute aldığım için cevap yazamadım. Bana önerebileceğiniz (Gta 5 gibi oyunlar için) 2 tane GTX 970 kaldırabilecek bir işlemci ve Skylake destekleyen bir anakart varmı?

Düzenleme:Bu arada anakartta 2 tane pci express yuvası olmadığını görememem benim hatam. Özür dilerim :(

Düzenleme 2:Niye yukarıdaki reklam yerinde annem in çalıştığı sirketin reklamı var ?Eki Görüntüle 147122
İ5 6600K kaldırır gibi. Ama i7 6700K rahat kaldırır bence onu alın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı