i5 6400 ve GTX 1070 4K oyanatır mı ?

Arkadaşlar ilk olarak darboğaz yapmayacağını düşünüyorum ama siz yine de görüşlerinizi yazın.
İkinci olarak sorumda dediğim gibi 4k da medium - high da oynatır mı ( 30FPS üstü olması gerektiğini yazmıyorum bile ama yazmış bulunmaktayım :D )
Eğer oynatmayacaksa monitöre o kadar para vermeyeceğim ve i7 6700k alıp diğer bileşenlere yatırım yapıp 1080p monitör alacağım.
Ayrıca Tom's hardware ve diğer yabancı forumlara baktım konuyla alakalı kesin bir bilgi vermiyorlar ama genel düşünce oynatabileceği. Son olarak buraya yazmam gerekti. Çünkü 1 hafta sonra parçalar alınmaya başlanacak en son 1070 alınıp bitirilecek. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynatır demek yanlış olur, oyundan oyuna farklılık gösterebilir. Örnek; Total War: Warhammer - 4K High oynatması çok zor, he Gta 5 gibi optimizasyonu güzel oyunlar da sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum, 30+Fps ile 4K High oynatır bence. Sana tavsiyem 2K monitör alıp keyfine bakman, kanaatimce 4K'nın oturması daha zaman alıcak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı