i5 6402P ve GTX 960 BF5 için yeter mi?

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Yukarıda belirttiğim bileşenlere ve GTX 960 karta sahibim. Kağıt üzerinde oyunu Low ayarlarda oynamam lazım fakat sürekli drop yiyorum. Low ayarlarda 30-50 FPS arası alıyorum, her 20 saniye de bir 10 FPS'lere kadar düşüyor. Donanım bu oyun için yeterli midir?

RAM 8 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu benim önceden çektiğim, değerleri gösteren video. Ne yaptıysam çözemedim sorunu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu benim önceden çektiğim, değerleri gösteren video. Ne yaptıysam çözemedim sorunu.

Texture en fazla Medium'da dursun bence. Ultrada render edemeyip darboğaza giriyor bence GPU. Düşürürseniz drop yemez bence, FPS iyi. Bu ayarlarda rahat oynatır yani.

Bir de ne zamandır böyle? Ben oyunu son gelen 10 küsür GB'lık güncellemeden önce almıştım. Iwo Jima'da her şey Medium'da 50 FPS civarı alıyordum 1050 ve 8 GB RAM ile. Güncelleme sonrası ayar veya map farketmeksizin 10-15 hatta yerine göre 20 FPS düştü kafadan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı