i5 6402P ve GTX 960 BF5 için yeter mi?

Texture en fazla Medium'da dursun bence. Ultrada render edemeyip darboğaza giriyor bence GPU. Düşürürseniz drop yemez bence, FPS iyi. Bu ayarlarda rahat oynatır yani.

Bir de ne zamandır böyle? Ben oyunu son gelen 10 küsür GB'lık güncellemeden önce almıştım. Iwo Jima'da her şey Medium'da 50 FPS civarı alıyordum 1050 ve 8 GB RAM ile. Güncelleme sonrası ayar veya map farketmeksizin 10-15 hatta yerine göre 20 FPS düştü kafadan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu oyunu ilk aldığım zamanlara ait bir video, biraz uğraştım yukarıda ki videoda gördüğün gibi düzelttim. Yeni güncelleme fazla bir şey değiştirmedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu oyunu ilk aldığım zamanlara ait bir video, biraz uğraştım yukarıda ki videoda gördüğün gibi düzelttim. Yeni güncelleme fazla bir şey değiştirmedi.

Bu kadar sık olmasa da arada bende de oluyor özellikle Rotterdam-Devastation gibi maplerde. İşlemcim 9300H, 8 GB 2666 MHZ Samsung RAM var. RAM yetmiyor bence, FPS'te sorun yok çünkü. 8 GB yetmiyor bu oyuna, ben de bir tane daha almayı düşünüyorum aynı RAM'den

RAM kullanımı sınırda geziyor. Pagfile kullanımı neredeyse 14 GB'ye ulaşmış durumda. Kısacası RAM yetmemezliğinden kaynaklanan bir drop söz konusu. RAM takviyesi şart gibi duruyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı