i5 6402P vs i5 6500

8 GB RAM yapabilirsiniz. Ama bazı oyunlar 8 GB RAM'i aşıyor. Böylece SSD ve HDD ikilisini ekleyebilirsiniz.
Haklı olabilirsiniz fakat oyunlarımı ultra veya 1440p düşünmediğimden sıkıntı olacağını pek sanmıyorum. Ve açıkçası içime sinen ekran kartını almayı düşünüyorum sonradan pişman olmamak için.

Haklı olabilirsiniz fakat oyunlarımı ultra veya 1440p düşünmediğimden sıkıntı olacağını pek sanmıyorum. Ve açıkçası içime sinen ekran kartını almayı düşünüyorum sonradan pişman olmamak için.
Dostum Technopat GTX 1060 GTA 5 testi yaparken RAM kullanımı 8 GB'ı aşmıştı izlersen görürsün. Ayrıca GTX 1060'ı sığdırabilirsen al daha iyi olur. Fakat RX 470 Vulkan ile birlikte performansı ciddi bir şekilde artıyor.

Bak topladığın sistem dengesiz. Bu sistemi öneririm. Çok daha dengeli. SSD yerine HDD alabilirsin.

Ara Toplam2.564,91 TL
Toplam KDV461,69 TL
Sepet Toplam Fiyatı3.026,60 TL
[TBODY] [/TBODY]

Bu sistemi hangi siteden yaptınız? Ekran kartı ucuz geldi de :) R9 380'den iyi bir ekran kartı ondan ucuz :D

Bütçeni arttırabilirsen bu sistemi öneririm hocam.
3443.JPG

Dostum Technopat GTX 1060 GTA 5 testi yaparken RAM kullanımı 8 GB'ı aşmıştı izlersen görürsün. Ayrıca GTX 1060'ı sığdırabilirsen al daha iyi olur. Fakat RX 470 Vulkan ile birlikte performansı ciddi bir şekilde artıyor.
İzledim ve benim dediğim noktaya değindi. Benim kullandığım monitör ne 144hz ne de ultra ayarlarda oyun oynamayı düşünen biri değilim o yüzden sorun olmaz ve kasa konusunda değişiklik yaptım zalman z1 neo+zalman le600w almayı düşünüyorum ve kasaya çok rahat sığdığını söyleyen insanlar var.

Bütçeni arttırabilirsen bu sistemi öneririm hocam.Eki Görüntüle 183309
Sağ ol ama 3001 TL verecek durumda değilim gerçekten :D

İzledim ve benim dediğim noktaya değindi. Benim kullandığım monitör ne 144hz ne de ultra ayarlarda oyun oynamayı düşünen biri değilim o yüzden sorun olmaz ve kasa konusunda değişiklik yaptım zalman z1 neo+zalman le600w almayı düşünüyorum ve kasaya çok rahat sığdığını söyleyen insanlar var.
Aşağıda ki videoyu izlemeni öneririm. Eğer GTX 1060'ı ucuza bulursan al bulamazsan RX 470 almak daha mantıklı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ ol ama 3001 TL verecek durumda değilim gerçekten :D
Dostum ben diyecekleri dedim. Yeter ki sistemi dengeli kurmaya çalış. Eğer 3000 TL'ye iyisini sığdırabiliyorsan onu al. Eh artık gerisi sana kalmış. :)

Aşağıda ki videoyu izlemeni öneririm. Eğer GTX 1060'ı ucuza bulursan al bulamazsan RX 470 almak daha mantıklı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum ben diyecekleri dedim. Yeter ki sistemi dengeli kurmaya çalış. Eğer 3000 TL'ye iyisini sığdırabiliyorsan onu al. Eh artık gerisi sana kalmış. :)
Bu videoyu izlemiştim zaten tekrar gözden geçirmiş oldum. Teşekkür ederim tekrardan fikirlerin için sağ ol tekrardan iyi forumlar :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı