i5 650 - GT 710 sistem kapanmıyor

Tektan

Centipat
Daha fazla  
RAM
2+2+2 6GB DDR3 1333mhz
SSD veya HDD modeli
320GB HDD
Ekran kartı
GT710 1GB
Anakart
Gigabyte h55-UD3H
İşlemci
i5 650
Windows 7 kullanırken bilgisayarım kapanmamaya başladı kapat düğmesine bastığımda işletim sistemi kapanıyor ama bilgisayar çalışmaya devam ediyor, düğmeye basılı tutup kapatana kadar çalışıyor. Bende sorun çözülür diye Windows 10'a formatladım, gene kapanmamaya devam ediyordu. Aygıt Yöneticisi'nden baktığımda Intel management Engine ınterface adlı sürücünün sorunu olduğunu gördüm. Kapanmama sorunun bundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Sürücüyü güncelle dediğimde ise bu sürücü yazılımı zaten yüklü yazıyor. Kapanmama sorununu nasıl çözebilirim?

Windows 7 kullanırken bilgisayarım kapanmamaya başladı kapat düğmesine bastığımda işletim sistemi kapanıyor ama bilgisayar çalışmaya devam ediyor, düğmeye basılı tutup kapatana kadar çalışıyor. Bende sorun çözülür diye Windows 10'a formatladım, gene kapanmamaya devam ediyordu. Aygıt Yöneticisi'nden baktığımda Intel management Engine ınterface adlı sürücünün sorunu olduğunu gördüm. Kapanmama sorunun bundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Sürücüyü güncelle dediğimde ise bu sürücü yazılımı zaten yüklü yazıyor. Kapanmama sorununu nasıl çözebilirim?
Hocam fanlar kapanmıyordur.Güç kaynağı arkasındaki buton ile kapatabilirsiniz.Ayrıca konunuza yazdığım parçaları alıcakmısınız?

Kapanmıyor derken? Eğer ışıklar sönmeyip fanlar çalışıyorsa PSU'yu kapatmak lazım.

İşletim sistemi kapanıyor ama işlemci fanı kasa fanları dönmeye devam ediyor.

Hocam fanlar kapanmıyordur. Güç kaynağı arkasındaki buton ile kapatabilirsiniz. Ayrıca konunuza yazdığım parçaları alacak mısınız?

Hocam PSU'nun orada açma kapama düğmesi yok, yazdığınız parçaları da en yakın zamanda alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı