-Ünal-

Hectopat
Bilgisayarımın özellikleri resimde verilmiştir. Bilgisayarım iş kasasıdır ayrıca işlemcisinin soğutması iyidir. Kasa yapısı incedir kasayı büyük bir kasayla değiştirebilir miyim ya da hangi ekran kartlarını alabilirim? Anakartı değiştirsem hangi parçaları değiştirmek zorunda kalırım? Bilgisayardan fazla anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
100-240 voltaj yazmayı unutmuşum.

Dosya Ekleri

• pcözellik1.png
    pcözellik1.png
    6,1 KB · Görüntüleme: 42
  • pcözellik2.png
    pcözellik2.png
    6,9 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Xeon X3470 takarsın ve iyi bir OC yaparsın 4.0 GHz'e kadar, soğutma iyi demiştin. Birde GTX 1660 ayarında bir kart takarsın olur biter. 1080p'de güzel sonuçlar alırsın. Bunlara bağlı olarak en az 600 Watt iyi bir PSU'da eklemek lazım, RAM mümkünse 16 GB yap.

Xeon X3470 takarsın ve iyi bir OC yaparsın 4.0 GHz'e kadar, soğutma iyi demiştin. Birde GTX 1660 ayarında bir kart takarsın olur biter. 1080p'de güzel sonuçlar alırsın. Bunlara bağlı olarak en az 600 Watt iyi bir PSU'da eklemek lazım, RAM mümkünse 16 GB yap.
1660 in bu kasaya sigacaginj düşünmüyorum.

Sistem özelliklerini tamamen belirtir misin? PSU, kasa modeli gibi. Bütçeni de söylemen gerekiyor. Ne için kullanacaksın?

Kasa bu.
.

Fakat RAM 8 GB ekran kartı harici GT 220 takılı.
1600 TL bütçem var ama birden kasa toplamak istemiyorum içini yavaş yavaş dizmek istiyorum ilk başta kasayı değiştirmek istiyorum çünkü çok küçük ayrıca ekran kartı takmak istiyorum ve ona göre de PSU alacağım. Parçalardan fazla anlamıyorum ekran kartının uyumlu olması falan gibi.

Geri
Yukarı