i5 650 Sisteme 2000TL ekran kartı tavsiyesi

mrxemre

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba herkese pek fazla PC'den anlamıyorum. Onun için sormak istedim yardımcı olursanız çok makbule geçer.

Anakartım: H55 HD.
İşlemci: Intel(r) Core(tm) i5 CPU 650 @ 3.20GHz (4 CPUs), ~3.2GHz
Bellek: 4096MB RAM.
Ekran kartı: AMD Radeon R7 240.

Ben League of Legends ve Knight Online oynayan adamım. FPS sorunu yaşıyorum. League of Legends'de En düşük ayarlarda 35 25FPS alıyorum. Artık gerçekten çok sıkıldım. Ekran kartı almak istiyorum fakat benim işlemcimi kastırmayacak ya da anakartıma uyumlu olan hangisi inanın pek bir bilgim yok. Sıfır ya da 2. el fark etmez önceliğim sıfır almak. Bütçem maksimum 1800 2000TL ekran kartı önerir misiniz? Bana uyumlu olan. 200FPS gibi bir hayalim yok 80 90 FPS 60 FPS alsam LoL'de yeter. GeForce NOW'a para vermek istemiyorum artık.
Şimdiden çok teşekkür ederim değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba herkese pek fazla PC'den anlamıyorum. Onun için sormak istedim yardımcı olursanız çok makbule geçer.

İşlemci: Intel(r) Core(tm) i5 CPU 650 @ 3.20GHz (4 CPUs), ~3.2GHz

Ben League of Legends ve Knight Online oynayan adamım. Mecburiyetten C. S 1.6'da oynuyorum. FPS sorunu yaşıyorum. League of Legends'de 35 25FPS alıyorum. Artık gerçekten çok sıkıldım. Ekran kartı almak istiyorum fakat benim işlemcimi kastırmayacak ya da anakartıma uyumlu olan hangisi inanın pek bir bilgim yok. Sıfır ya da 2. el fark etmez önceliğim sıfır almak. Bütçem maksimum 1800 2000TL ekran kartı önerir misiniz? Bana uyumlu olan. 200FPS gibi bir hayalim yok 80 90 FPS 60 FPS alsam LoL'de yeter. GeForce NOW'a para vermek istemiyorum artık.

Hocam bu oyunlar ekran kartı istediği kadar işlemci de ister.
Komple sistem değişikliği gerekiyor.
Elinizdeki parçaları satıp komple bir sistem düşünebilirsiniz.
Veya işlemci anakart ve ekran kartını değiştirip devam da edebilirsiniz.

İşlemci: Intel(r) Core(tm) i5 CPU 650 @ 3.20GHz (4 cpus), ~3.2GHz

Ben League of Legends ve Knight Online oynayan adamım. Mecburiyetten C. S 1.6'da oynuyorum. FPS sorunu yaşıyorum. League of Legends'de en düşük ayarlarda 35 25FPS alıyorum. Artık gerçekten çok sıkıldım. Ekran kartı almak istiyorum fakat benim işlemcimi kastırmayacak ya da anakartıma uyumlu olan hangisi inanın pek bir bilgim yok. Sıfır ya da 2. el fark etmez önceliğim sıfır almak. Bütçem maksimum 1800 2000TL ekran kartı önerir misiniz? Bana uyumlu olan. 200FPS gibi bir hayalim yok 80 90 FPS 60 FPS alsam LoL'de yeter. GeForce NOW'a para vermek istemiyorum artık.

Hocam bence önce işlemciyi degistirmelisiniz oynadığınız oyunların çoğu işlemci ağırlıklı bir oyun ve işlemciniz kötü.

2000₺ ekran kartının i5 650 ile darboğaz yapma ihtimali var. Yapacağınız en iyi durum işlemciyi yükseltip ekran kartında yükseltmek.

Geri
Yukarı