i5 650 ve GTX 1050 sistem performans sorunu

lianyu35

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir sistem topladım yakın zamanlarda. PUBG'de orta ayarlarda 70 FPS'e kadar çıkabiliyordum en kötü 40'a düşüyordu. LoL'de 180 arası alıyordum ama 90'a kadar düşebiliyordu en yüksekte fakat bir şey oldu. PC'nin hızı yavaslamaya başladı. PC'yi kapatıp bi açtım ve işte o an. LoL 30 FPS, PUBG 20 FPS birden düştü. Sebebi ne olabilir?

• GTX 1050 2 GB GDDR5 128bit
  • 8 GB DDR3 1333 MHz
  • 425 w PSU
  • Intel i5 650 3.2 GHz işlemci
  • 1 TB harddisk

Virüs.Bilgisayarınıza gelmiş olabilir.Güzel bir programla tarayarak kaldırabilirsiniz.Bir de ram ve gpu kullanımınada bakın.Isı değerlinede bakmanız gerekir.Birde işlemciniz çok eski.

Bende lol oynuyrum.AMD Hd 3440 ile düşük ayarlarda 1200.780 çözünürlükte 80 fps ile oynuyorum.

Birde işlemciniz ekran kartıyla darboğaz yapmış olabilir

Aynı işlemciyle zamanında gtx 750 ti kullandım. Darboğaz olduğunu düşünmüyorum. Driver sweeper kullanarak displaydriver kaldırılmalı ve en güncel driver kurulmalıdır. Benim görüşüm bu yönde.

------------DRIVER-----------
Drivers | GeForce

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı