i5-6500 anakart, kasa önerisi

JounaArtix

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bende:
  • Intel Core i5-6500 3.20GHz
  • 2 Tane 4 GB DDR4 RAM
  • Toshiba disk 1TB
1 Tane de AMD ( X16 ) ekran kartı var ama hangi anakart ve kasayı alacağımı bilmiyorum. Bütçem sınırlı. 700 TL. Sadece anakart ve kasa için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dilerseniz elimde kaliteli temiz B250 Gigabyte Gaming anakart var. 250 TL'ye satabilirim. 2 yıl oldu olmadı alalı Vatan'dan. Kalan bütçe ile kaliteli bir kasa alabilirsiniz.

Kasa tavsiyesi veremiyorum ama anakart olarak B3XX ve ya B4XX serilerini almaya çalış, yarın bir gün işlemci yükseltmek istersen kolaylık olur.

Öneririm. Ucuz ve i7 7.nesile upgrade'i açık bir anakart.

Kasa tavsiyesi veremiyorum ama anakart olarak B3XX ve ya B4XX serilerini almaya çalış, yarın bir gün işlemci yükseltmek istersen kolaylık olur.

Merhaba

B3XX Intel genel olarak 8.ve 9.nesil var.
B4XX Intel henüz görmedim. Genelde AMD de var.

Not: Bulunabilir ürünlerden bahsediyorum
Dilerseniz elimde kaliteli temiz B250 Gigabyte Gaming anakart var. 250 TL'ye satabilirim. 2 yıl oldu olmadı alalı Vatan'dan. Kalan bütçe ile kaliteli bir kasa alabilirsiniz.

Merhaba

Biraz daha indirim yaparsanız ve denemede bozuk çıkmaz ise alınabilir. @JounaArtix

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı