i5-6500 APU sistem için kaç watt PSU gerekli?

codeerzz

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konuda belirttiğim üzere elimde eski sistemimden kalan parçalarla oluşturduğum bir APU sistem var. Bunun için ne kadarlık bir PSU gerekli?

HD 530 dahili grafik bulunuyor içerisinde ondan bahsetmiş sanırım.

İleride ekran kartı takmayı dusunuyor musunuz? Sistemin diger parcalari nelerdir?
çoğunlukla ofis için kullanılacak fakat bunun haricinde de düşük perfonmans gerektiren oyunları açabilirse (ne kadar mümkün bilmiyorum)hoş olur. Ekran kartı koymayı düşünmüyorum ssd ram ve işlemci var.

çoğunlukla ofis için kullanılacak fakat bunun haricinde de düşük perfonmans gerektiren oyunları açabilirse (ne kadar mümkün bilmiyorum)hoş olur. Ekran kartı koymayı düşünmüyorum ssd ram ve işlemci var.
RAM'i 16 GB yaparsanız GTA 5'i 720p Low ayarlarda 30 FPS oynarsınız. Düşük performans gerektiren çoğu oyunu da açar gibi duruyor. Açıkçası Platoon Xx-100- 9257 300 Watt Power Supply Güç Kaynağı + Power Kablo Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL şöyle bir PSU işinizi görür gibi ama linç yiyeceğimi bildiğim için Aerocool VX Plus AE-VXP400 400W Aktif PFC Güç Kaynağı Fiyatları ve Özellikleri bu PSU'yı öneririm.

RAM'i 16 GB yaparsanız GTA 5'i 720p Low ayarlarda 30 FPS oynarsınız. Düşük performans gerektiren çoğu oyunu da açar gibi duruyor. Açıkçası Platoon Xx-100- 9257 300 Watt Power Supply Güç Kaynağı + Power Kablo Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL şöyle bir PSU işinizi görür gibi ama linç yiyeceğimi bildiğim için Aerocool VX Plus AE-VXP400 400W Aktif PFC Güç Kaynağı Fiyatları ve Özellikleri bu PSU'yı öneririm.
teşekkürler.dediğinizi anladım kendi sistemimde aerocool kullanıyorum yüksek wattlarda olduğu için ama bu sistemde dediğinizi gibi kaliteli bir şeye pek ihtiyaç yok.

Uygun fiyatlı her PSU işinizi görür. (Everest, Power Boost, AeroCool, RamPage vs.) Neticede sistem oldukça sade, PSU'ya yüklenmeyeceksiniz.

Geri
Yukarı