i5 6500 Bilgisayar Kulaklığı Görmüyor

Halil Umut

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi bilgisayarım kulaklığı görmüyor. Ses driverlarım güncel. MSI'ın internet sitesinden kendi driverını indirdim. Kulaklık çalışıyor, ses birden gitti. Lütfen yardımcı olun. :)

Sistem bilgilerim:
*Windows 8.1
*i5 6500
*Msi Z170a pc mate
*Realtek High Definition audio driver: 6.0.1.7687

Kulalık ile işlemciyi direk olarak bağdaştırmak doğru olmaz. İlk başta kulaklığınızı sonrasında kulaklık girişini kontrol ediniz.

Kulaklık çalışıyor , çıkışlarda öyle yani aynı sorun 1 ay önce de olmuştu format her şeyi denedim olmadı . Daha sonra format attım düzeldi ancak yine bozuldu . Her şeyi denedim ancak olmuyor.

Aynı işlemci ve anakart bende de var. Diğer işlemleri yapıyor ve sadece kulaklık görmüyorsa sistem, kulaklığınızı kontrol edin. Mesela benim sesim gitmiyordu. Meğer mikrofon bozukmuş. Başka bir kulaklıkla da deneyin.

Kulaklık telefonda çalışıyor ancak bilgisayarda çalışmıyor. Windows audio veya windows audio endpoin builder düzgün çalışmıyor dedi. İnternette gördüğüm çözümleri uyguladım hiçbiri çalışmadı kafayı yiyeceğim . :(

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı