i5 6500 GTX 1060 6GB Oyunlarda Düşük FPS

cagrimisir

Hectopat
  • Anakart: MSI B150M BAZOOKA
  • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.20GHz (4CPUs)
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GBX
  • RAM: Resim olarak yüklendi
  • HardDisk: Resim olarak yüklendi
  • Güç Kaynağı: Thermaltake Litepower 650W

Sorunum CS:GO ve benzeri oyunlarda FPS düşüklüğü ve ani drop yaşamam. Neredeyse her şeyi denedim. Format attım ama hiçbir yararı olmadı. MSI Afterburner testlerini attım. İyi Sosyaller.

Screenshot_1.pngScreenshot_3.pngScreenshot_4.pngScreenshot_6.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Driverler vs. güncel dimi. CS:GO'nun başlatma seçeneklerine -high ile -threads 4 yazıp oyuna tekrar girer misin? CS:GO işlemciye yüklenen bir oyun bir de öyle deneyelim. Ben bu drop olayını eski hard diskimden dolayı çok yaşamıştım öyle de bir sorun olabilir

Driverler vs. güncel dimi. CS:GO'nun başlatma seçeneklerine -high ile -threads 4 yazıp oyuna tekrar girer misin? CS:GO işlemciye yüklenen bir oyun bir de öyle deneyelim. Ben bu drop olayını eski hard diskimden dolayı çok yaşamıştım öyle de bir sorun olabilir

-high ve -threads artık bir işe yaramıyor.

Nasıl yaramıyor? Daha dün gece test ettim ve fps artışı sağlandı

Yaramıyor dostum. Registry'den key girilerek 'high' değerine taşınıyor artık oyun. Threads için de Core Parking uyguluyorlar bitiyor. Ek işler yine Registry ve Windows 10 ayarlarından. Haberin olsun artık 2015'de falan değiliz :D Yarayan bir kod istiyorsan "-nod3d9ex" kullanabilirsin.

Driverler Güncel başlatma seçeneğini deneyceğim Hard diskten şüpheleniyorum Hard disk bulup deneyeceğim.
İ5 6500 GTX 1060 a darboğaz yapar.Msı afterburnerdan ekran kartı kullanımı yüzdesine bak oyundayken.
Darboğaz bir bende mi var onu anlamıyorum işte videolara baktığımda 200-250 fps oynuyorlar bendeki sorun?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı