i5 6500 GTX 660 sistem ederi nedir?

Ekran kartı hafif işler için yeterli olabilir. Arkadaş abartmış "Full kasmadan" demiş ama çok zor. İndirim isteyin. 1700 bulabilirseniz belki alınabilir. Monitör markasını biliyor musunuz? Ya da fotoğrafını?

Casper 2600 yazmış 2200'e zar zor indim ancak fiyatlar dediğiniz gibiyse ben de topluyabiliri bütçe monitör dahil 2200 en fazla.

2200TL'ye uğraşırsanız daha iyisini aynı fiyata toplarsınız.(Edit:abartı.)

Farenin markası ve modeli "ışıklı" galiba.

Sıfır toplanmış PC ise en ucuz monitör 900TL iken nasıl 2200TL gibi bir bütçeye sığdırdı aklım almıyor.

Sıfır toplanmış ise i5 6500 nereden geldi?

Son düzenleme:
2200TL'ye uğraşırsanız daha iyisini aynı fiyata toplarsınız.

Farenin markası ve modeli "ışıklı" galiba.

Sıfır toplanmış PC ise en ucuz monitör 900TL iken nasıl 2200TL gibi bir bütçeye sığdırdı aklım almıyor.

Sıfır toplanmış ise i5 6500 nereden geldi?

Kendim toplayacağım da yardımcı olabilir misiniz?

Ankara da yaşıyorum bir ton ilan var hangisi iyi kötü ayırt edemiyorum pek.

Veya yeni konu açsam yardımcı olur musunuz? Sistem toplama rehberi olarak.

Hocam daha iyisini toplayamazsınız DDR3'lü sistemler zaten 2000'den fazla kaçırmayın bu fırsatı sadece GTX660 Ankara da 800'den aşağı yoktur.

Hocam daha iyisini toplayamazsınız DDR3'lü sistemler zaten 2000'den fazla kaçırmayın bu fırsatı sadece GTX660 Ankara da 800'den aşağı yoktur.

Alacağım gibi zaten ya piyasa çok çok uçuk anakart sıkıntı çıkarırsa en kötü biraz ileride yenilerim.

Aldım hocam testini de yaptım gayet iyi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı