i5-6500, GTX 950 Sistem Toplama

garip1596

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle geçen gün bir konu daha açmıştım fakat üzerinde oynama yaptım ve yardımcı olan biri yoktu tekrardan önerilere bakarak bir sistem topladım. Bütçem 2900 - 3000 e kadar çıkarabilirim fakat ekstra ekipman da düşündüğüm için bütçeyi düşük tutmaya çalıştım. Yardımcı olursanız çok makbule geçer bu hafta artık pc'yi toplamak istiyorum.

asfasgsdsh.jpg

DDR4 sisteme DDR3 RAM koymuşsunuz. DDR4 ile değiştirin. Kasa ve güç kaynağı daha uygun bir şey alınabilir. Bu şekilde ekran kartınızı yükseltebilirsiniz.

Son düzenleme:
Herkesin de dediğin gibi DDR4 bellek almalısın. Kingston DDR4 8GB Hyperx FURY Black 2133MHz iyidir :like:

Bir de mesajında ekstra ekipman demişsin. Eğer bu bileşen ses sistemi falan olacaksa anakart olarak Bazooka Yerine en az MSI B150 GAMING M3 modelini tercih etmelisin. Bazooka'da fiyatı düşürebilmek adına ses bileşenlerini feda etmişler. Kondansatörleri zayıf ve kanal sayısı az.

gtx950 yerine gtx960 alabilirsin ya da 380x arasında farketmez.
Eki Görüntüle 156234
Kardeşim şu Vatan Bilgisayar'dan sıyrılın artık adamlar açık açık kazıklıyor. Halen oradan öneri yapanlar var. Bak yukarıdaki benim topladığım sisteme hangi mağazadan toplamışım. Fiyatlar ucuz olunca daha iyilerini toplamışım, yapmayın artık hem çok şikayet geliyor hemde pahalı.

Kardeşim şu Vatan Bilgisayar'dan sıyrılın artık adamlar açık açık kazıklıyor. Halen oradan öneri yapanlar var. Bak yukarıdaki benim topladığım sisteme hangi mağazadan toplamışım. Fiyatlar ucuz olunca daha iyilerini toplamışım, yapmayın artık hem çok şikayet geliyor hemde pahalı.
Ben çabuk olsun diye yaptım daha ucuzada olabilir Teknobiyotik, Sinerji, HepsiBurada gibi yerlerede bakıyorum. O kişiye kalmış herkez Vatan Bilgisayar'dan toplamak istiyorum diyince burdan yapıyorum sonra isteyen orda da karşılaştırabilir.

Senimi kırıcam.
GENEL TOPLAM2.599,52 TL
[TFOOT] [/TFOOT]
upload_2016-4-22_1-12-10.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı