I5 6500 GTX 960 Sistem Toplama

Berk Gönger

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. 3000 TL'lik bütçem var ben de bunu toplamak istedim. Sizin fikirleriniz nedir? Cevap yazarak bana yardımcı olun.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Listende PSU yok. Bazı parçaların özellikle Ramin fiyatı aşırı yüksek. Hepsiburada.com dan toplamanı ve arada bir yapılan %10 indirimi takip etmeni tavsiye ederim. Ekran kartı için biraz bekle yeni kartlar çıkacak birkaç güne. Eski kartlardan değil yeni kartlardan beğenirsin.

Listende PSU yok. Bazı parçaların özellikle Ramin fiyatı aşırı yüksek. Hepsiburada.com dan toplamanı ve arada bir yapılan %10 indirimi takip etmeni tavsiye ederim. Ekran kartı için biraz bekle yeni kartlar çıkacak birkaç güne. Eski kartlardan değil yeni kartlardan beğenirsin.
Yeni kartlar bir kaç güne değil bir kaç aya piyasada olacak. Sadece Pascal kartların tanıtımı bu hafta içerisinde yapılabilir. Onun dışında yeni kartlar için biraz beklememiz gerekecek.

AMD tarafında da bu ay içinde tanıtımlar gerçekleşecek. En geç temmuz ayında kartlar Türkiye raflarında olur. Şimdi alınan ekran kartı 1-2 ay sonra eski olacak. Bence beklemeye değer. Ben kasamı yeni topladım ekran kartı için bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı