i5 6500 için Ekran kartı tavsiyesi

EternalAll

Hectopat
Daha fazla  
3 yıl önce topladım, o zaman pek oyun oynamadığım için harici bir ekran kartı olmadan kullanıyordum. Şimdi orta seviye bir ekran kartı almak istiyorum, hiç takip etmedim fiyatları ve ne var ne yok bilmiyorum. Ne önerirsiniz?

8GB DDR4
MSI H170M PRO-VDH
Monitör Freesync destekliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 yıl önce topladım, o zaman pek oyun oynamadığım için harici bir ekran kartı olmadan kullanıyordum. Şimdi orta seviye bir ekran kartı almak istiyorum, hiç takip etmedim fiyatları ve ne var ne yok bilmiyorum. Ne önerirsiniz?

8GB DDR4
MSI H170M PRO-VDH
Monitör Freesync destekliyor.
GTX 1050TI 4 GB yada GTX 1060 6 GB alabilirsiniz.

Bütçeniz nedir ve sıfır mı ikinci el de düşünür müsünüz?

İkinci el düşünmüyorum, fiyatları bilmediğim için bütçe belirlemedim ama çok sistem gerektiren oyunlar oynamayacağım zaten kalan çoğu oyunu akıcı şekilde oynasam yeterli olur işlemcinin dahili ekran kartı bile genelde idare ediyordu.

İkinci el düşünmüyorum, fiyatları bilmediğim için bütçe belirlemedim ama çok sistem gerektiren oyunlar oynamayacağım zaten kalan çoğu oyunu akıcı şekilde oynasam yeterli olur işlemcinin dahili ekran kartı bile genelde idare ediyordu.

Çok sistem gerektiren oyunlar oynamayacağım dediğiniz için çok uygun fiyatlara düşen RX570 alabilirsiniz. Daha iyi kartlar isterseniz 1060 6GB veya RX580 olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı