i5 6500, MSI GTX 1060 Düşük FPS sorunu

• Konuyu başlatan Kaiju
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B

Kaiju

Kilopat
Daha fazla  
PSU cooler master 650 bronz 80 plus
8 GB RAM var.
240 GB SSD.
MSI gaming m3 h170 anakart

FPS düşük neden? Çözemedım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Detaylı olarak açıklar mısınız? Hangi oyunlarda, ne gibi FPS düşüşü yaşıyorsunuz? Driverlarınız güncel mi? Biosunuz güncel mi? Lütfen detaylı bilgi veriniz ki, bizde ona göre yönlendirelim.

H1z1 oyunu driverlar guncel.

BIOS guncel degil ama boyle bir dusus yasatir mi?

Monitorum VGA ama HDMI to VGA donusturucu kullaniyorum acaba monitor cozunurluk etksi olur mu? Çozum bulamadim çözünürlük 1024.

PSU Cooler Master 650 bronz 80 Plus
8 GB RAM var.
240 GB SSD.
MSI Gaming M3 H170 anakart

FPS düşük neden? Çözemedım.

Aynı sorunu yasadım ve böyle çözdüm, düzelecektir izleyin. Bundan önce BIOS'tan OC'ye tıklayıp CPU Features'e girip "Intel adaptive thermal monitor"ü disable yapın, olmazsa videodaki yolu deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

H1z1 oyunu driverlar guncel

Bios guncel degil ama boyle bir dusus yasatir mi?

Monitorum vga ama hdmi to vga donusturucu kullaniyorum acaba monitor cozunurluk etksi olur mu çozum bulamadim çözünürlük 1024

+++++
1024 çözünürlükte o karttan tam performans almayı bekleme. 1080p bir monitör al. Bu arada H1Z1'de optimizasyon sorunu var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı