i5 6500 ve GTX 1060 sistem düşük FPS sorunu

Kükem

Kilopat
Daha fazla  
Yakın bir zamanda Evga GTX 1060 SSC 6G almıştım ancak çoğu oyunda CPU kullanımı GPU kullanımından fazla oluyor ve FPS de oyunlarda low, ultra fark etmeksizin düşük oluyor. Çoğu şeyi denedim BIOS ayarlarını kurcaladım ve güncelledim, Windows 10 Pro OEM Key kullanarak format attım (yani korsan değil), DDU ile onlarca kez driveri silip yeniden kurdum (eski driverları denemedim) ama sorun hala devam ediyor. Örnek olarak BF1'den aldığım bir kaç fotoğrafı atacağım ilk olan low ayarlarda ikincisi ultrada. Aynı sistemdeki oyun testlerine baktığımda benimkiden kat kat daha iyi bir FPS değeri var yani anlamış değilim, işlemci mi bozuk acaba?
Sistemim:
B150M Bazooka
i5 6500
HyperX Fury 2133Mhz 8GB Tek slot

Low ayardaki olan
Bz7NRG.jpg

Ultra ayardaki olan

X6RNYO.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın bir zamanda Evga GTX 1060 SSC 6G almıştım ancak çoğu oyunda CPU kullanımı GPU kullanımından fazla oluyor ve FPS de oyunlarda low, ultra fark etmeksizin düşük oluyor. Çoğu şeyi denedim BIOS ayarlarını kurcaladım ve güncelledim, Windows 10 Pro OEM Key kullanarak format attım (yani korsan değil), DDU ile onlarca kez driveri silip yeniden kurdum (eski driverları denemedim) ama sorun hala devam ediyor. Örnek olarak BF1'den aldığım bir kaç fotoğrafı atacağım ilk olan low ayarlarda ikincisi ultrada. Aynı sistemdeki oyun testlerine baktığımda benimkiden kat kat daha iyi bir FPS değeri var yani anlamış değilim, işlemci mi bozuk acaba?
Sistemim:
B150M Bazooka
i5 6500
HyperX Fury 2133Mhz 8GB Tek slot

Low ayardaki olan
Eki Görüntüle 330581

Ultra ayardaki olan

Eki Görüntüle 330582
Çok ilginç biosa girdiğin ana ekranın fotoğrafını çekip atabilir misin?

Çözünürlüğünüzü yazar mısınız?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı