i5-6500 sistemde hangi işletim sisteminde daha iyi performans alınır?

talhaagarr

Centipat
Daha fazla  
RAM
CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance LPX 3600MHz CL18 DDR4 Dual Kit Ram
SSD veya HDD modeli
SeagateSurveillance1TB HDD&KioxiaExceria480GB SSD
Ekran kartı
Sapphire R7 240 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon
Anakart
Asus H110M-D
İşlemci
Intel Core i5-6500
Şu anda Windows 10 kullanıyorum. Windows 11'e geçersem performansımda nasıl bir etki oluşur. Sistemim ektedir.

Şu anda Windows 10 kullanıyorum. Windows 11'e geçersem performansımda nasıl bir etki oluşur. Sistemim ektedir.

Hocam benim de işlemci desteklemiyor ama TPM2.0 ve Secure Boot bulunduğu için sorunsuz çalışıyor sistemim.

Rufus ile TPM2.0 gereksinimlerini kaldırsanız bile Valorant gibi TPM2.0 ve Secure Boot gerektiren uygulamalar açılmaz.

SSD ve RAM'iniz ortalamaysa sistem genel olarak sorunsuz çalışacaktır. Sadece TPM2.0 ve Secure Boot isteyen uygulamalar çalışmaz.

Hocam benim de işlemci desteklemiyor ama TPM2.0 ve Secure Boot bulunduğu için sorunsuz çalışıyor sistemim.

Rufus ile TPM2.0 gereksinimlerini kaldırsanız bile Valorant gibi TPM2.0 ve Secure Boot gerektiren uygulamalar açılmaz.

SSD ve RAM'iniz ortalamaysa sistem genel olarak sorunsuz çalışacaktır. Sadece TPM2.0 ve Secure Boot isteyen uygulamalar çalışmaz.

Anladım hocam. Güncel olarak Valorant oynamaktayım. Windows 11 geçersem açılmayacak anladığım kadarıyla. Hocam benim TPM kapalıymış ben 1.2 var sanıyordum.Geçiyorum 11'e.

Son düzenleme:
Anladım hocam. Güncel olarak Valorant oynamaktayım. Windows 11 geçersem açılmayacak anladığım kadarıyla. Hocam benim TPM kapalıymış ben 1.2 var sanıyordum. Geçiyorum 11'e.

Hocam TPM sorunu yaşamazsınız ama Secure Boot zorunluluğuda bulunuyor. Secure Boot'da varsa sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı