i5 6500 Sistemi Yenileme

Eğer 1080p'de oyun oynuyorsanız GTX 1060 veya üzeri bir ekran kartı alabilirsiniz. Çok para harcamaya da gerek yok açıkçası. İşlemci daha idare eder sizi. GTX 1060 6G ve i5-6600 var bende ve her oyunu en yüksek ayarlarda oynayabiliyorum.

Eğer 1080p'de oyun oynuyorsanız GTX 1060 veya üzeri bir ekran kartı alabilirsiniz. Çok para harcamaya da gerek yok açıkçası. İşlemci daha idare eder sizi. GTX 1060 6G ve i5-6600 var bende ve her oyunu en yüksek ayarlarda oynayabiliyorum.
2K da oynamak istiyorum o yüzden sadece ekran kartı ile kurtulabileceğimi zannetmiyorum :(

-i5 6500
-Asus Rog Strix 6GB GTX 1060 O6G
-MSI H110M Gaming
-DDR 4 2x 8GB GSKILL RAM (2400 MHz)
-120 GB SSD bulunmaktadır.
-XIGMATEK X-CALIBRE Serisi 600W 80 Plus PSU
ve Xigmatek'in kasası mevcuttur.

1.Kasam ses çıkartıyor neyden dolayı çıkartıyor bilmiyorum.Bunun için bir tavsiye verirseniz sevinirim.
2.Kasaya ekran kartı sığmamıştı parçalayarak içine o şekilde sığdırıldı. Bu bir sorun yaratır mı?
3.Yeni bir kasa önerisi istiyorum sizlerden Max. 500 TL olacak şekilde lütfen.
4.Ve monitör önerisi 1 MS olmak şartıyla lütfen.
5.Anakart ve işlemci sizce değiştirmeli miyim? Yoksa yeterli midir bu parçalar?
6.Herhangi bir parçası falan değiştirilmeli mi bilgisayarın bu konu üzerinde de tavsiyelerinize açığım.

Hepinize çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı