i5 6500 Sistemin Oyun Performansı

Neden imkan varken bileşen kalitesi yüksek tutulmasın?

Güçlü dediğiniz ne anlamda güçlü ? Bence daha fazla para vermeniz için bir neden yok illaki fazladan para verilecekse K serisi bir işlemci alınıp Z serisi yongalı bir anakart alınıp OC yapılmalı ki verilen paraya değsin çünkü bu anakarta verilecek fazladan 100 Tl size FPS kazandırmayacak.
Arkadaş oyun oynayacak neden K serisi işlemci ve Z yonga setli anakart alıp kullanmayacağı özelliğe para versin?

Canı isterse OC yapar canı isterse yapmaz biz burada tavsiyede bulunuyoruz. Bileşen kalitesi yükselmeyecek merak etme B150 ve H170 Gaming anakartları bana göre sadece çoluk çocuk kandırmak skin giydirilmiş orta kaliteli anakartlardır. Yanlışım varsa düzeltin.

B150M Bazooka 4 slota sahip o anakartlar da 4 slota sahip ?

Ne demek istediğimi anlamadınız sanırım yada yazdıklarımı okumuyorsunuz.

"Furkan Emir" haklısın. Ve son olarak sistem bu. HDD 1 tb a indi. 2 tb çok fazla gereksiz buldum. Bu arada SSD ye Sistemi kurup oyunları D diskine mi atmalıyım sizce ? Bu konuda bana yardımcı olur musunuz ?
Arkadaşlar sistem güçlü mü güçsüz mü siz bana onu söyleyin :D
image.jpeg

İşletim sistemi SSD ye oyunlar HDD ye şeklinde olmalıdır ama çok sevdiğin ve düşük boyutlu oyunları SSD ye kurabilirsin mesela CS:GO. Bir kez daha söyleyeyim kasayı ve güç kaynağını birlikte olan bir model al daha ucuza gelir ve soğutucuyu çıkartmanı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı