i5 6500 Sistemle Windows 11'e geçiş yapabilir miyim?

TacsizKralTR

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16GB
SSD veya HDD modeli
120GB SSD
Ekran kartı
RX580
Anakart
Z170-P
İşlemci
İ5 6500
Sistemim kaldırıyor fakat TPM 2.0 olayı sistemimde açılabiliyor mu bilmiyorum. Sistemimde TPM 2.0 desteği var mı? Varsa nasıl açabilirim?

Windows'un arama kısmına tpm.msc yazıp TPM durumuna bakabilirsiniz ama bundan daha çok BIOS'a girip TPM ile alakalı bir şey var mı ona bakabilirsiniz. Eğer yoksa gene Windows 11'i kurabilirsiniz ama bypass yaparak.

Windows'un arama kısmına tpm.msc yazıp TPM durumuna bakabilirsiniz ama bundan daha çok BIOS'a girip TPM ile alakalı bir şey var mı ona bakabilirsiniz. Eğer yoksa gene Windows 11'i kurabilirsiniz ama bypass yaparak.
Valorant oynadığım için girmiyor tpm 2.0 aktif olmadığı zamanlarda. O yüzden tpm 2.0 ile kurmak istiyorum ayrı olarak TPM 1.2 görünüyor BİOS ayarlarını biraz kurcaladım ama bulamadım.

Valorant oynadığım için girmiyor TPM 2.0 aktif olmadığı zamanlarda. O yüzden TPM 2.0 ile kurmak istiyorum ayrı olarak TPM 1.2 görünüyor BIOS ayarlarını biraz kurcaladım ama bulamadım.

TPM 2.0 desteği yok ama TPM 1.2 desteği varsa olmaz, Valorant oynuyorsanız bypass ile Windows 11 geçmenizi önermem yani gerek yok böyle bir şeye.

Valorant oynadığım için girmiyor TPM 2.0 aktif olmadığı zamanlarda. O yüzden TPM 2.0 ile kurmak istiyorum ayrı olarak TPM 1.2 görünüyor BIOS ayarlarını biraz kurcaladım ama bulamadım.

Hocam aynı anakart bende var, TPM 2.0'ı da taş gibi destekliyor. Ama BIOS'ta PTT olarak gözüküyor onu açmanız lazım.
1675689278349.png

1675689288572.png

Yeni konular

Geri
Yukarı